Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van olyan, akit a saját anyja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, akit a saját anyja "nevelt" leszbikussá?

Figyelt kérdés

Még mielőtt félreértenétek, úgy értem, adott egy férfiakban csalódott anya, aki a kamasz lányában azt erősíti, hogy a férfiak undorítóak, csak kihasználják, ne bízzon bennük, a hetero szex fájdalmas, rossz élmény, ellenben egy lánnyal boldog lehet.

nyilván az "eredményhez" kell a lány eredeti bi/leszbikus érdeklődése is, ezzel tisztában vagyok.


2021. okt. 24. 14:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
5%
Rátapintottál a lényegre, bár magától is erre juthat a gyerek, nem kell sulykolja az anyja. Mindenesetre mindig a családi minta dönt, azon belül is a szülők viszonya egymáshoz és a gyerekhez. Az összes többi magyarázkodás mint buz1gén stb. bullshit!!! Nem véletlen, hogy a legtöbb leszbi férfigyűlölő ráadásul előnytelen külsejű és természetében sem nőies. Csak pszichoszociális okai vannak a homoszexualitásnak, ez a szakmai válasz, az meg hogy lmbtq propaganda mit tol, az teljesen másról szól, konkrétan az átnevelésről. Ha sokat nézel reklámot, úgyis megveszed előbb-utóbb azt a nyomi terméket, ez a Göbbels-i propaganda lényege, nác(z)ik eredményesen tolták, ebből nőtte ki magát a mai marketing, és már nemi identitásra és egyéb ideológiákra is alkalmazzák.
2021. okt. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Akkor meg ha eleve benne van, nem mindegy, mivé "nevelik"?
2021. okt. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
30%
#1, pszichológus vagy? Egyetértek azzal, amit a pszichoszociális okról írsz, viszont kicsit sértő és pontatlan, hogy „a legtöbb leszbi férfigyűlölő ráadásul előnytelen külsejű”. Egyébként szerintem is az anyával kapcsolatos a leszbikusság oka, de nem feltétlenül tudatosul az anyában, mit tesz.
2021. okt. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

#1 boldog szerető viszont katolikus és elég homofób családban nőttem fel, mégis leszbikus vagyok.

Nem vagyok se férfias, se férfigyűlölő.

Na bumm

2021. okt. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16%

Nem mondta senki, hogy tudatos anyukák :D

Amúgy ha már anyuciknál tartunk, ők a felelősek azért az egészségtelen hetero hozzáállásért is, amit károsan belenevelnek kicsi lányukba. Magyarul a férfiakhoz való viszonyulása a többségnek erősen toxikus. Dehát ők is anyjuktól kapták, tehát a nagyik nagyija is elbaltázta, így végig mehetünk a soron. Ki hát a végső felelős? Mindenkinek magának kéne felismerni, és változtatni, más út nincs!

2021. okt. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
8%

ehhez egy szimpla csalódásnál több kell.

Ebben lennie kell a masszív férfi gyülöletnek. Erőszaknak, bántalmazó kapcsolatnak is.

Eőitèletnek.


A lány pedig nem lesz leszbi/bi ha nincs benne hajlam.

2021. okt. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

A kérdéssel kapcsolatban esetleg valami?

Mert ez mind nagyon szép, de nem sok köze van hozzá.

2021. okt. 24. 15:55
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Hát maximum az anyuka a lánya "látószögét" direkt/nem direkt a nem heteroszexualitás felé fordítja, és ettől esetleg a lánya, ha van benne hajlam, könnyebben felismeri/elfogadja/veszi természetesnek. Másik oldalról viszont, ha a lányban semmilyen hajlam nincs, akkor így több lehet az esély arra, hogy homofób lesz. (mert hogy azt látja, hogy a meleg anyja próbálja belénevelni, akár nem tudatosan is, és megérik benne az az előítélet, hogy akkor minden meleg ilyen, és innét már tiszta sor)
2021. okt. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

#1 Ha ez igaz lenne, sokkal több leszbikus lenne. :)


Üdv: Egy mizandrista hetero lány.

2021. okt. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
29%
#1 Ha ez igaz lenne akkor Orbán teljesen jogosan tiltotta volna ki az iskolákból a meleg szervezeteket. Reméljük ez nem nagyon olvassák jobber szavazók, mert csak megerősíti a félelmeiket, hogy homoszexuálissá lehet nevelni a gyerekeiket.
2021. okt. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!