Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Fiús leszbikusok! Könnyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiús leszbikusok! Könnyen találtok párt, vagy inkább több az egyéjszakás kalandotok?

Figyelt kérdés

2020. okt. 21. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
15%

Sose értettem ezt.Leszbikus vagy és fiúnak kinéző nőt keresel.

Csak érzem ezt paradoxnak..

2020. okt. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1 unom az ilyen ostoba kommenteket, nem mindegy neked ki mire bukik?

2 senki nem mondta hogy ilyet keresek

3 ez egy egyszerű kérdés, ha nem tudsz rá válaszolni görgess tovább!

2020. okt. 21. 22:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmira könnyebb párt találni.
2020. okt. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmira mindig könnyebb akár leszbikus vagy akár hetero, akár biszex... sajna, de ez van. Hogy mennyire "könnyű" meg rajtad múlik - mennyire jársz közösségbe, milyen szemed van és mennyire vagy "jó" (jófej, csinos, kommunikatív, kisugárzás, nyitott és hasonlók).
2020. okt. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több párom volt mint kalandom.
2020. okt. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor ide kommentelnék én is, aki idő közben lányos lett, de 1 éve még fiús voltam. Mindenki azt mondja "nekem fiús lány nem kell, nőt akarok." Oké :D Akkor hadd mondjam el, hogy amíg fiús ruhákban jártam és rövid hajam volt (18-19 évesen), volt 2 rövidebb, de komoly kapcsolatom is. Azt hittem soha nem fogok kelleni úgy senkinek. Tévedtem! Mert nem a külsőmet nézték. Mióta hosszú a hajam (már a vállamig ér) és lányosabb vagyok sokkal, (jelenleg 20 és fél évesen) pont, hogy azóta nem kellek a kutyának se. Nyilván lehet, hogy így nehezebb kuszúrni, vagy levágni, hogy miújság. De már unom az ilyen kommenteket. Attól, hogy egy nő férfias, még női teste van, de női nemiszerve mindenképp. Ez a lényeg, fel kellene fogni.
2020. okt. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát alkalmi könnyű lenne amúgy, csak túl demiszexuális vagyok hozzá sajnálatos módon. :D Pedig mennyivel könnyebb lenne az életem, ha csak úgy lazán összefeküdnék bárkivel. :D

Párt meg marha nehezen, kevés embernek van olyan személyisége, ami megfog, nemhogy még egy másik leszbikus nő legyen, akinek én is tetszem. XD

2020. okt. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Több kapcsolatom volt,mint kaland,az egyéjszakás dolgok valahogy nem az én világom,bár...
2021. júl. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!