Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ki keresi még mindig a Szerelm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki keresi még mindig a Szerelmét? Miért nincs szerelem? 🔍🔦 Mennyi idősek vagytok? Szerintetek miért nehéz Párt találni?

Figyelt kérdés

2020. febr. 15. 22:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
16%
én :D nem találok normális lányt 37 f nagyok lettek az igények sajnos
2020. febr. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Megértem a Te problémádat is, kedves Úr! Viszont ez Leszbikus nőknek/lányoknak szóló kérdés.


+Tegyél eleget az igényeknek, akkor már az igények nem jelentenek problémát.

2020. febr. 15. 23:01
 3/23 anonim ***** válasza:
50%

Én keresem őt.


Van szerelem, de még keresek valakit. Poliamór vagyok. Jelenleg két szerelmem van, de én egy konkrét személyt is keresek.

Nem annyira nehéz párt találni, csak megfelelő önismeret kell hozzá, és jó szem a másikban lévő csoda meglátására.

2020. febr. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
47%
A válaszoknál csak a kérdés idegesítőbb...ilyen modorossággal meg hülye fogalmazással nem csoda, hogy szingli vagy.
2020. febr. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Utolsó!


A kérdésemnél zavaróbb a Te modortalan megnyilvánulásod! :) Gondolom te is szingli vagy. Vajon miért?!

2020. febr. 15. 23:33
 6/23 anonim ***** válasza:
51%
A szerelmet nem lehet keresni csak megtalálni. Élj azzal a mondással hogy "amíg az Igazira várunk addig az esélyesekkel is jól érezhetjük magunkat". Azaz ne görcsölj rá, ismerkedj, alakíts kapcsolatokat és észre sem fogod venni de az egyikben majd megtalál a nagybetűs szerelem.
2020. febr. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
31%

Pechedre ez nem jött be, tartós, stabil kapcsolatom van jó ideje:)

Vajon miért..?!

2020. febr. 16. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Sok boldogságot, de ez nem változtat a stíludosdon. Maradj kapcsolatban! :)
2020. febr. 16. 09:09
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Én megtaláltam hála Istennek a szerelmet, tavaly novemberben ismerkedtem meg Instagramon egy lánnyal, csak úgy bekövetett, azt gondoltam róla kezdetben hogy hetero, de kb 2 héttel azután hogy megismerkedtünk, beszélgetésünk során elárulta magáról hogy biszex, nagyon meglepődtemés örültem neki.

Ahogy ez kiderült, kezdtem egyre jobban megismerni, próbáltam mindent megtudni róla, nagyon szimpatikusnak találtam, el lehetett vele beszélgetni már akkor is bármiről.

Megbeszéltünk egy randit, találkoztunk is, az elsőnél még nem, de a 2. randinál már volt szájrapuszi.

Azóta is együtt vagyunk és a mai napig szeretjük egymást :)

A Valentin napról meg annyi a véleményem hogy egy kalap sz@rnak se nézem, ugyanis nem is arról szól amiről kéne, hanem a költekezésről vegyél ezt-azt párodnak...

Marketing fogás az egész.

Ha én igazából szeretem a párom, akkor nem csak Valentin nap fogom őt úgy szeretni, hanem MINDEN NAP.

Ez az igazi szerelem :)

Szóval te is megtalálod a párod, csak nyugi van, kitartás! :)

Fel a fejjel! ^^


17/Leszbikus

2020. febr. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Neked miért nehéz párt találni, Kérdező? Hány éves vagy?
2020. febr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!