Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Bejön nektek Kristen Stewart?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön nektek Kristen Stewart? Ha lehetőségetek lenne rá járnátok vele?

Figyelt kérdés

2021. nov. 5. 23:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az esetem.
2021. nov. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nagyon szép lány, olyan fotogén modell típus és kedvelem is, de nem a fiús lányok jönnek be, úgyhogy nem.
2021. nov. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Nekem olyan flegmának, teszetoszának hat.


Ettől karakteresebb, temperamentumosabb nők tetszenek, és ennek semmi köze ahhoz, hogy ki hány bőrkabátot vesz fel.

2021. nov. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A régi Kristen nem jött be,rendesen idegesített a Bella külseje,de mostanra nagyon megtalálta a stílusát. Az a karácsonyi leszbikus filmjében láttam utoljára szerepelni,tényleg jól néz ki,nekem már szimpatikus is,szerintem személyiségileg is változott,úgyhogy simán,pedig nekem a magasabb vagy velem egymagas lányok jönnek be inkább,ha ilyen szinten nőies-fiús,de nem utasítanám el. Most meg meg is nősül,és látszik mennyire boldog,ez jól áll neki,ez az érett oldal.
2021. nov. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

Kis vicces, de nem szimpatikus.

Bella kent jobban tetszett.

A mostani vagany kinézet, kiabranditó számomra. Sajnos tehetségesnek se mondanam, és igen, sok filmjét láttam. Diána szerepében is megfogom nézni, nem hiszem h tud újat mutatni, de.. hátha.

És nem járnék vele.

2021. nov. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be, de a barátnője nem rossz :)
2021. nov. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az Alkonyatban is szimpatikus volt, de eléggé önbizalomhiányosnak tűnt. Viszont van egy 2020-as filmje a Karácsonyi meglepi és ebben a filmben sokkal magabiztosabbnak tűnik és a stílusa is jobb. Mintha megtalálta volna önmagát. :)
2021. nov. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, járnék vele, 7-es szerintem az Alkonyatban azért tűnik önbizalom hiányosnak, mert Bella a szerepe is az. A karácsonyi filmben meg ő játssza a fiús lányt és ezért vagányabb.
2021. nov. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálam is a karácsonyi film volt az,aminél úristen,megjött az igazi Kristen. De még ott is volt benne bőven visszahúzódás,csak kifejezetten jól állt neki
2021. nov. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Lehetseges, hogy keson valaszolok de igen, nagyon durvan bejon <3
2022. febr. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!