Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire lehet gyakori, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet gyakori, hogy egy meleg (leszbikus) személy a coming outjához való pozitív hozzáállást, elfogadást úgy értelmez, hogy ez illető felé szabad a pálya?

Figyelt kérdés
Az elfogadást nem kell túlgondolni, tegyük fel, a másik egyáltalán nem ad jeleket a coming outoló felé.
2021. nov. 12. 12:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
45%
Hogy kellene akkor hívni a férfiaknak szóló kategóriát? B*zi kategória? Kulturáltan homoszexuális lett a neve. De a nők kaptak egyet külön. Akkor talán mondjuk logikus, hogy ez a férfiaknak van.
2021. nov. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
78%

11-es, most komolyan, nem mindegy?

Lehetett volna a neve mondjuk „Melegség” (bár ez is két értelmű, ez sokkal inkább csak a férfiakra használatos), vagy „Homoszexualitás (férfiak)”, de szerintem akár egy kategóriaként is elfért volna ez a kettő, mint „Homoszexualitás”.

A homoszexualitás szó az egy tudományos fogalom, amelyik az azonos neműek iránt érzett szexuális vágyat fedi le. Nem csak a férfiak férfiak iránt érzett vágyait.

2021. nov. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
56%

Esetleg a másik fél fogja elhívni randizni, ha a coming out kölcsönös.


Egyébként szvsz nem, én speciel a szekrénybem lévőkkel nem pepecselek, mert több lesz vele a dráma mint normális kapcsolat.


Ha valaki az út legelején jár még akkor sok a kétkedés, az önmarcangolás, kísérletezés, amihez én érzelmileg nem szeretnék asszisztálni.


Ez általában 2-3 esetlen ranzigatást, esetleg egyéjszakást jelent, de az ilyesmi érdemes olyannal, akit utánna soha többet nem látsz.


Ha valaki már megérett rá, hogy kicsit megállapodjon egy kapcsolatban, akkor persze simán. A párom akivel öt éve vagyok is velem jött össze coming out után először, de már nem volt friss a dolog.

2021. nov. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!