Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » 'Verekedett' már két nő a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

'Verekedett' már két nő a környezetedben egy harmadik nőért?

Figyelt kérdés
Ha igen átérezhető volt bennük a feszültség vagy csak szimplán gyerekes volt a konfliktus és szánalmas?

2021. dec. 2. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem
2021. dec. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kulcsszó jav.: *párharc
2021. dec. 2. 17:08
 3/8 Válaszoknélkül ***** válasza:
23%

Nem, de azért egy ilyet megnéznék.😆

Bár a legtöbb nőtársamtól “csak” pofonra meg hajcibálásra futja, tipikus csirkeboksz, semmi jobb horog vagy valami rendes ökölharc... Sajnálatos. Bocsánat, kicsit eltértem a tárgytól felindulásomban.😂

2021. dec. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Kisebb (inkább úgy mondanám annyira sokáig nem tartott sajnos,de lehet jobb is xd) lány bunyóról,ami a közelemben történt még asszem 2 éve,olyanról tudok,mert arról felvételem is van (nem én videóztam,mert nem voltam ott),de az csak egy leszólás miatt történt:(


Amúgy lehet gonoszan hangzik,de én is megnéznék egy párharcot,ne csak pali miatt menjen xd (meg pl lányos lányok csatáját,és fiús lányokét külön,mert úgy lenne nyilván egyenlő)

2021. dec. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Írtó kellemetlen lenne, remélem sosem érem meg. Taszít az ilyesmi
2021. dec. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Alsóban két csaj értem. Választanom kellett, kuvel barátkozom, de én mindkettejüket szerettem.


Aztán összebarátkoztak, engem meg kiközösítettek. Wtf.

2021. dec. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Értem is majdnem lett egy barátságból adódóan,kellemetlen is,mert az egyikkel rosszban voltam épp,de szerettem ugyanúgy,a másikkal meg éppen jóban,és még friss volt az egész változás,és hát akivel jóban voltam szerencsére ő full nyugodt természet volt és csak mosolygott,még szólni se igen szólt,ez volt szerintem a mázli. Nem lehet ilyenkor a nyugtatni azt a félt,aki nagyon elemében van,én is el lettem tolva,hogy ne szóljak és meg se hallott.
2021. dec. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyat tudok, hogy egy lány és egy fiú verekedett össze egy másik lányért. A lány nyert.
2021. dec. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!