Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Eltén van lgbtq vagy leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltén van lgbtq vagy leszbikus közösség?

Figyelt kérdés

Eddig "sajnos" kizárólag heteró egyetemi barátaim vannak, de jó lenne megismerni néhány hozzám hasonló embert is.

Facebookot átnyálaztam, de nem találtam ilyen csoportot. Ha tudtok esetleg ilyet, örülnék, ha megosztanátok. Pláne, ha TTK-s.



2021. dec. 9. 23:24
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Azt hittem, egyetemre tanulni mennek az emberek.
2021. dec. 10. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%

Nem pont arról szól az lmbt dolog hogy ne szexuális alapon dőljenek el dolgok? A munkahelyen, az étteremben, a moziban stb ne számítson hogy ki kivel szereti. Hanem hogy milyen ember.

Te ezzel épp ellenkezőleg állsz neki.

2021. dec. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Na akkor tisztáznám. Egyedül érzem magam a biszexualitásommal, és jó lenne megismerni olyan embereket, akik hasonlókon mennek keresztül, mint én. Ez egy természetes emberi vágy, hogy hasonszőrűeket megismerjünk. Nem értem, mi itt a probléma. Ha ti melegek lennétek, nem szeretnétek meleg embereket megismerni?
2021. dec. 10. 09:40
 4/9 anonim ***** válasza:
22%

Vagyis azt mondod jogos dolog szexuális alapon megkülönböztetni embereket? Akkor viszont nem lmbt embereket akarsz, ami ugyebár egy politikai és társadalmi rendezkedésekre önként hivatott csoport. Hanem simán biszexeket akarsz megismerni.

Az meg egyszerű. Nyiltan kijelented élőben hogy te az vagy. És hog, milyen jó lenne hasonlót megismerni. És meg fognak találni a többiek.

2021. dec. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Ja, meg a homofób fa.szok is, akik jó esetben CSAK zaklatják, és nem megölik.
2021. dec. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy aki nem támogatja ezt a dolgot, az egyáltalán minek válaszol. Ahogy vannak önkénteskedéssel kapcsolatos csoportok, vallási csoportok, kutyaimádók csoportosulásai, szeretjük az XY énekest/focistát/stb. csoportok, úgy vannak lmbtq csoportok is, nem tudom mit kell ezen degradálni és kötözködni, amikor nem irányul a kérdés megválaszolására. Teljesen érthető, hogy az ember magához hasonlóakat szeretne megismerni. Válaszolva most pedig a kérdésre: volt itt korábban is hasonló jellegű kérdés, ott sem volt úgy emlékszem olyan komment, ami azt írta volna, hogy van ilyen. Én nem a TTK-ra jártam, de sosem hallottam az Eltén (de máshol sem) ilyen jellegű körről. Viszont én nem is voltam soha egy kimozdulós fajta. Szerintem az a legegyszerűbb, ha eljársz általános rendezvényekre, bulikra, és ott kezdesz el utánajárni ennek. Lehet vannak privát csoportok. Ilyen hivatalos szerveződés mindenesetre is velem nem jött szembe.
2021. dec. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Eltésről én sem tudok, de egy bme-s van, a gbme, online lehet náluk jelentkezni, rendszeresen szoktak lenni közös programok, pl. társas, biliárd, ilyesmik. Bárki jelentkezhet rá, nem csak bme-sek, meg idősebbek is vannak,csak az egy hátránya, hogy eddig azokon az alkalmakon, amiken voltam, kb. csak fiúk voltak, alig volt egy két lány rajtam kívül, de én nagyon örülnék, ha lenne több lány, úgyhogy gyertek csak :)
2021. dec. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ELTE TTK-n van egypár lmbt hallgató, úgy emlékszem, ilyen privát Messenger csoportjuk mintha lenne, de érdemes érdeklődni olyanoknál, akiken meglátszik vagy jobban felvállalják a másságukat ilyen pronouncolgatással is akár
2022. jan. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező nő vagy pasi vagy?
2022. jan. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!