Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus kapcsolatban mennyir...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus kapcsolatban mennyire gyakori a BDSM?

Figyelt kérdés

Ugye a heterok között van egy egész jelentős réteg, de mindig érdekelt hogy a leszbikusoknál is, vagy ott csak millióból az egy.

Durvább BDSM-re gondolok, kötözés, fenekelés, esetleg 0-24ben megszabni neki hogy mikor mit tehet, öklözés stb.



2021. dec. 16. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Nem tom nekem úgy tűnik van itt is.


Persze attól is függ melyik korosztályt kérdezed.

2021. dec. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
van ilyen, nem olyan ritka
2021. dec. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Van.

Bár nálam az öklözés,és az,hogy 0-24-ben megszabják vagy megszabjam h mit mikor merre az nem játszik,viszont a kötözés,fenekelés,harapdálás nagyon is😃

2021. dec. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem ez szexuális orientációtól független érdeklődés.
2021. dec. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Igen előfordul leszbikusok között is. Bár inkább az gyakoribb, hogy egy biszexuális switch nő (a megfelelő) Férfiakkal szemben szumbisszív, de másik nővel szemben csak domináns tud lenni.
2021. dec. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én szubmissziv vagyok és szerencsére pont találtam egy domináns lányt:) de szerintem ez elég ritka.
2021. dec. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Öklözés nincs, de mi így élünk a párommal.
2021. dec. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Volt egy barátnőm, aki pont a férfiakkal szemben volt domináns, nőkkel szemben (tehát velem is) szub. De tény, hogy nehéz partnert találni.
2021. dec. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
96%
Én kedvelem, persze kell hozzá egy olyan partner is. Inkább csak a lightosat kedvelem, azt általában más is szereti vagy nem zárkózik el tőle. Előfordult már olyan, hogy azt sem kedvelte a lány annyira:) Csak finoman..
2021. dec. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

engem nagyon izgat és benne vagyok,

27 nő bp

2021. dec. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!