Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikusok miért használnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikusok miért használnak dildót, ha a lányokat szeretik?

Figyelt kérdés
2022. jan. 10. 21:19
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
94%

#32 azért nem egy embert ismerek aki műfasz vibrátorral tolja, vagy ilyen felcsatolhatót használ.

Ettől még nem arra gerjed egy lezbikus hogy ez egy "fasz" hanem arra akivel ezt csinálja, őszintén a legtöbb esetben nem is látod hogy hogyan néz ki.(mikor használod)


#34 egyetértek, kérdező feltesz egy kérdést kap rá érthető válaszokat majd mint valami hisztis kisgyerek beleköt. Biztos erre veri otthon.

2022. jan. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
15%

35: Akkor is tudod, hogy egy pénisz kinézetű dolog van bent... Ha csakis olyat gyártanának, még meg lehetne érteni, de létezik nem pénisznek kinéző változata is.


Esetleg azt tudom elképzelni, hogy egyikük férfi nemi szervre vágyik, a másik meg szereti őt és elfogadja. Más esetekben szerintem aki f..ra emlékeztető dologra gerjed, az vagy biszex, vagy nem tudom, erre van-e külön szó, de biztos nem leszbikus...

2022. jan. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
98%

#36 Szimplán nagyobb a választék műpéniszből mint simából. Illetve a műpéniszeknek sokszor jobb a textúrája mint a simának.


Ha a vaginádban egy dildó van hidd el hogy nem fogod látni hogy hogyan néz ki az a valami, csak érezni fogod bellülről, a vaginád meg nem mondja meg neked hogy ohh ez péniszre hasonlítt akkor erre nem izgulok.

Melegeknél meg a fleshlight sokszor vagina kinézetű, mert ebből van több ettől függetlenül ők se a vaginára izgulnak.


Amúgy meg miért ne lehetne lezbi simán? Ha valaki magában használja akkor úgy se a dildóját fogja nézegetni, ha meg a párjával akkor meg őrá fog koncentrálni, nem arra, hogy mivel csinálja.

Ha faszt akarna egy lány akkor nem lánnyal lenne.

2022. jan. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
20%
37: Ha láttad előtte a cuccost, tudod, hogy néz ki. Nem a vaginád tudja, hanem az agyad. A pénisz meg férfi szerv és kész. Nekem ez nem fér össze, de nem akarok egyébként vitatkozni, nem is érdemes, mindenki azt használ és annak nevezi magát, amit/aminek akarja.
2022. jan. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
97%
#38 Engem pl nem érdekelnek hogy hogy néznek ki ezek, mint írtam nem nézegetem őket az agyam felfogja hogy mi ez, de nem asszociálja a valós dologgal, ez egy élettelen valami ami full máshogy működik mint a valós verziója.
2022. jan. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Nem sikerült meggyőzni, szkeptikus vagyok, szerintem a leszbikussàg divat és megjelentek a kényszercsókok a filmekben is. Önmagában nincs olyan, hogy leszbikus, csak hitehagyás és könnyebb átállni a másik oldalra, mint beismerni, hogy csalódtàl, hiszem egy pasi is ugyanúgy lehet nőies, mint férfias.
2022. jan. 12. 05:42
 37/39 anonim ***** válasza:
91%
Egy nő is lehet férfias a szexben is akár, de egy pasika sosem lehet olyan gyengéd , mint egy igazi NŐ!😉😉 Már kiskamasz korom óta a nők vonzanak szexuálisan, pláne érzelmileg, a pasikák közelébe sem mentem, de te már csak tudod ki miért leszbikus idiotka!😄😄😄
2022. jan. 12. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
Mire van úgy oda Imre, arra a két bókra, amit életedben kaptál egy bokorban!?
2022. jan. 12. 07:28
 39/39 anonim ***** válasza:
98%
A leszbikus lányok azért használnak dildot, mert a lányokat szeretik, és van, amelyik lány szereti úgy (is)! :D
2022. jan. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!