Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikusok milyen szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikusok milyen szex játékokat használnak?

Figyelt kérdés

NO OFFENS! csak kíváncsi vagyok, miket szoktak/szoktatok használni. szükség van egyáltalán ilyesmire? a valódi pénisz nem izgat fel de a gumiből készültek igen?

remélem nem bántok meg senkit a kérdéssel


2017. jún. 27. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van aki használ, van aki nem. Általában nem szoktak. Na meg énse érzek késztetést műpéniszt használni, ha már az igazi sem kell.
2017. jún. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak akik használnak igen,de nem kell feltétlenül pénisz alakúnak lennie. A pénisz alak nos mondtam van ami olyan alakú ,de sok nem.Akivel szeretkeznek nők azok izgatják fel őket ,nem holmi műanyag darab,ennyi erővel izguljunk fel egy fésűre is xd,ő,attól hogy van egy hengeres dolog amit behelyeznek a hüvelybe attól még leszbikusok maradnak.

A cél (legalábbis nálam biztos) hogy a partneremet kielégítsem és ha neki ez kell akkor ezzel is!Bár nekem nem kéne .

2017. jún. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem használunk semmit, műpéniszre meg abszolut nincs szükségük
2017. jún. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

műpénisz sem izgat fel, de néha lehet jó érzés, bár ami alakra meg színre hasonló azt nem nagyon szeretjük szerintem xD

amúgy sokaknak nem is magától a pénisztől van undoruk, hanem ami hozzá jár. egy férfinak más az íze, illata, hangja. legalábbis engem speciel ezek nem vonzanak

2017. jún. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
92%
Egyszer elmentünk külföldre nyaralni és mikor kihúztam a fiókot, tele volt fakanalakkal. Poénból megjegyeztem, milyen lehetnek egy vastagabbak ujjazni, de előtte jól elverem vele... és komolyan vette :D. Persze annyira nem volt rossz, de maradunk annál, hogy nem kellenek eszközök, mert ha szeretek valakit, ő izgat fel a puszta érintésével.
2017. jún. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!