Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy mehetnék el melegbárba,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mehetnék el melegbárba, ha nincs kivel?

Figyelt kérdés

Szeretnék elmenni egy melegbárba, de csak hetero barátaim vannak akik nem szívesen jönnének:/


Egyedül nem szívesen mennék, de nem tudom kivel tudnék akkor.

17/L



2022. jan. 16. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Odamész, jó estét kívánsz és bemész - hát így. Nem fog senki megenni, azért mész hogy ismerkedj, mosolygósan, kedvesen és lesz társaságod.
2022. jan. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenhová engednek be lányokat. Mi véletlenül mentünk be egyszer, azt hittük sima kocsma, és mivel egy lány is volt velünk, mondták, hogy no entry. No, nagyon mi se vágytunk oda, de mondjuk ha a lányt is beengedik, akkor lehet, bemerészkedtünk volna. :-o
2022. jan. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk 17 évesen lányként szerintem sem kéne, nem biztonságos. Azért csak akad egy jó barátod, aki hajlandó elkísérni. Nem muszáj neki ismerkedni is :D Egyébként válassz inkább csak nőknek szóló rendezvényeket, onnan általában nem nézik ki a hetero csajokat sem. (nem mintha bárkinek a homlokára lenne írva)
2022. jan. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Uuu,ha ez egy ,,hirdetés",hogy keresel társakat,akkor én szívesen mennék veled,mert jó,ismerkedem éppen,de mindenképpen el szeretnék menni egybe,hogy mégis milyen (19/L)
2022. jan. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Merre laksz?

Én is mennék szívesen.én is 17/L

2022. jan. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Budapesti vagy?

Hasonló helyzetben vagyok

18l

2022. jan. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Izé... nem minden bárba fognak beengedni 18 alatt... van ahol direkt policy a 18+
2022. jan. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7. Válaszolónak, igen tudom pont ezért írtam oda a korom, mert nem mindegy ilyen téren. :)
2022. jan. 16. 21:39
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Melyik helyeken gondolkodtok amúgy, ha nem top secret? Még sosem jártam egyben, érdekelne, akad-e valamilyen normális.
2022. jan. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!