Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hány évesen éreztél először...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen éreztél először vonzódást lányhoz?

Figyelt kérdés
Hány évesen voltál először szerelmes lányba?

2022. jan. 20. 16:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

10 éves koromban halálosan szerelmes voltam az egyik barátnőmbe.


De a legkorábbi ilyen élményem az az, amikor kb 8 éves voltam és olyat játszottam, hogy összeházasodtam a babámmal. :D És ez így visszagondolva furcsa/érdekes, de akkor is ilyen romantikus érzéseket éreztem, nagyon tetszett a dolog, hogy én most összeházasodtam ezzel a szép babával és ő a feleségem. Csak az idegesített, hogy nagyon kicsi volt a szája és nem tudtam rendesen megcsókolni :D

2022. jan. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sokáig küzdöttem azzal, hogy vajon mi a szexualitásom. Egyszerre vonzottak a fiúk is meg a lányok is, de még nem voltan biztos semmiben. Majd 13 évesen a legjobb barátnőm döbbentett rá arra, hogy tényleg tetszenek a lányok is. Sokáig nem mertem megmondani neki. Majd kb 2 évvel később rávettem magam, és nem bántam meg, hogy elmondtam, mert már lassan a 4. évfordulónk lesz.
2022. jan. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
13-14
2022. jan. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Az első tűpontosan meghatározható emlékem 8-9 éves koromból származik. Két fiútesómmal katonásat játszottunk, valami királyságot mentettünk meg éppen... xD Annak ünneplését is eljátszottuk és én akartam táncolni a képzeletbeli királylánnyal.
2022. jan. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Elég hamar voltak jelei. De olyan 14/15 körül fixre, akkor lett az első barátnőm. :D

(Bár szerelmes nem voltam, de tetszett azért.)

2022. jan. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
14
2022. jan. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
15-16 évésen jöttem rá, hogy a lanyok is tetszennek, de 19 éves koromra volt, hogy egy lány igazán úgy komolyabban is megfogott. Szerencsére jól végződött és azóta is együtt vagyunk. 23/L
2022. máj. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!