Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szeretném tudatni más nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném tudatni más nők felé, hogy leszbikus vagyok, mivel alapból nem látszik rajtam, de félek megmutatkozni a nyilvánosság előtt. Hogyan győzzem le a félelmem?

Figyelt kérdés

Lehet hogy sokaknak ez hülyén hangzik, hogy mit rettegek ennyire, de volt, hogy egy alkalommal, mikor Budapesten tömegközlekedéssel utaztam felvettem magamra egy szivárvány gumikarkötőt. Gondoltam miért is ne, de nagyon rosszul kezdtem érezni magam.. Féltem, hogy valaki megszól majd vagy bánthat emiatt, aki tudja mit jelez a karkötő, de ellenségesen áll a dologhoz. Annyira elkezdtem rettegni, hogy inkább igyekeztem elrejteni. Úgy éreztem, hogy leleplezem magam.. Azóta sem vettem fel újra.

Mit tegyek, hogy ez változzon bennem? Más is érzett már így? Hogyan küzdött meg ezzel?

A furcsa az, hogy már voltam önkéntes a felvonuláson párszor és nem ismeretlen ez a közeg, de azt hiszem olyankor azt érzem safe place-ben mozgok, így meg kiszolgáltatva éreztem magam.



2022. jan. 22. 18:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
13%
Hát talán azért, mert te csinálod, nem kéri senki, és a másságodat akarod láthatóvá tenni. Most ezzel nem azt akarom mondani, hogy emiatt te kevésbé vagy értékes, csak jelezném, hogy a heterók sem büszkék, és nem hordanak direkt fekete-fehér karkötőt.
2022. jan. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
27%
Dögöljönmegaszomszédteheneisztánban ez mindig kockázatos :(
2022. jan. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva én csak beletörődtem, hogy homofób országban élünk. A szivárvány karkötőt viszont egy olyan városban, mint Bp (pláne a belvárosban) szerintem nem gáz hordani. Vannak ennél sokkal magamutogatóbb/para emberek, akikre rászállhatnak az idióták xd

Meg szerintem az is fontos, hogy milyen a kiállásod. Ha süt rólad a félénkség, nagyobb eséllyel kötnek beléd. Ha viszont mész határozottan a dolgodra, nem kéne sok gond legyen, nekem pl még sose szólt be ilyen miatt senki. Egy karkötő ráadásul tök visszafogott, az emberek fele szerintem ki se fogja szúrni.

20L

2022. jan. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%
2-es vagyok. Szóval a lepontozók szerint itt teljesen biztonságos felvállalni a másságot. Elnézést, hogy megbántottam a toleráns nézeteiteket.
2022. jan. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
84%
Ha én lennék hasonló helyzetbe szerintem én is valami szivárványos holmival mutatnám enyhén a szexualitásomat. Hetero vagyok, de támogatom az lmbtq mozgalmat, ezért hordanék én is szivátványos darabokat, csak nem akarom, hogy másnak nézzenek. Szóval szerintem ez jó ötlet. Ha én máson látok ilyet nekem ez jut először eszembe és diszkrét is
2022. jan. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem azert erezted magad kellemetlenül a szivarvanyos karkötövel, mert ez egy provokativ targy, amivel ellenszenvet valthatsz ki masokbol. De miert akarsz egyaltalan feltünest kelteni? Lassan ugy erzem en vagyok az egyetlen leszbikus lany, aki nem akar az LMBTQ tagja lenni. Miert kell mindenaron erre buszkenek lenni es kiprovokalni az utalatot?


Ha mindenaron ragaszkodunk ahhoz, hogy a massagunkkal felhivjuk magunkra a figyelmet, akkor sose fognak rank normaliskent tekinteni. Pedig ez az LMBTQ celja is, hogy mi ugyanugy normalisak vagyunk, nem? En pl. kereszteny is vagyok, de azt sem reklamozom, ahogy a nemi identitasomat sem. Maganugy. Ha valaki kerdezi, szivesen beszelek rola, mert nem szegyellem, de nem jarkalok az utcan szivarvanyos pulcsiban vagy I love Jesus poloban. Normalis embernek erzem magamm, ezert normalisan is öltözködöm es viselkedem.

2022. jan. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%

A kérdezőt nem feltűnési viszketegség vagy nagyzolási hóbort hajtja. Funkciója van annak a szivárványos karkötőnek, mégpedig az, hogy bevonzza a lányokban érdekelt lányokat.

Kérdező, próbálj abból bátorságot meríteni, hogy valami jónak a kockázatát is magában hordozza annak a karkötőnek a viselése, tehát leszólíthat az utcán, tömegközlekedésen egy másik lány.

2022. jan. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
49%

Hát, amúgy szerintem a leszbi/bi csajok simán levágják rólad, hogy az vagy. Valahogy érzik, vagy nem tudom. Szóval, ha kényelmetlen, akkor ne hord. De alapból nem kell ebből nagy ügyet csinálni, ne gondold, hogy mindenki ezt nézi.

Az viszont biztos, hogy van akiknek ez provokatív. Mondjuk én rohadtul ki vagyok tőle. Nincs bajom a melegekkel, főleg ha normálisak, de ez a mutogatom magam, nagyon undorító. Most majd jönnek itt a pártfogók és jól leszavaznak.....

2022. jan. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%

Egy szivárványszín karkötő tényleg erőszakos mutogatással egybekötött LMBTQ propaganda?

Emberek, nem egy transzpatensről beszélünk, hanem egy karkötőről...

2022. jan. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
50%

Amúgy igen, nekem is van ilyen radarom, valahogy érzem, ha valakiben van valami :D De amúgy tényleg szerintem teljesen felesleges ilyen szivárványos cuccokat hordani, mert ez másból is látszik pl. öltözködés, viselkedés, testbeszéd, ahogy ülsz, állsz, mész, beszélsz.


Én felpontoztalak 8-as, tök igazad van. Speciel nekem leszbikus lány létemre taszító, ha valakin szivárványos cuccot látok... Nem tudom mire jó ez, hogy megkülönböztessük magunkat. Én sose mennék oda valakihez az utcán csak azért mert szivárványos cucc van rajta, hogy: Jééé, te is leszbi vagy? Juj de szupi!...

2022. jan. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!