Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus vagyok?! Ti hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok?! Ti hogyan hoztátok, vagy hoznátok ezt nyilvánosságra?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok. Már évek óta biztos vagyok benne, hogy vonzódom a nőkhöz is, viszont abban reménykedtem, hogy a férfiakhoz is. De nem.. Pedig sokáig próbáltam meggyőzni magam róla, voltam együtt férfiakkal, de egyszerűen nem élveztem.

A probléma nem is ezzel van, hanem azzal, hogy nekem itthon mindig azt mondták, hogy a homoszexualitás szégyellni való. Nem csak a család, az itt élők nagy része ilyen előítéletes. Nem tudom, mi lenne, ha kiderülne, hogy leszbikus vagyok, de azt igen, hogy nem értenének meg.

Gondolkodtam már rajta, hogy felköltözöm Pestre, de még tanulok, nem tudnék mellette normális munkát vállalni, itt viszont megkapok miden támogatást a szüleimtől. Persze így nem lehetek boldog.


2015. júl. 11. 08:54
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Miért kell okvetlenül nyilvánosságra hozni?

Nem kell tudnia a fél univerzumnak. Elmész leszbibárokba, összeismerkedsz egy másik leszbi macával és szépen otthon leszbik lesztek. :)

2015. júl. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egy olyan másfél hete mondtam el mert anya felidegesitett és egész jol fogadta egyszerűen elmondtam de szerintem nem igazán fogta fel meg hitte el de azt mondta h a lánya maradok csak sajnálni fog amit nem értettem, ja meg próbált meggyőzni h nem vagyok de én tudom:P 18/L/L
2015. júl. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Pszt! ***** válasza:
100%

Ha szeretnéd oszd meg a családoddal. Csak őszintén. Aztán, ha ez lerendezted mond el a szomszéd néninek és mindenki tudni fogja :)

Azért sok sikert hozzá, nem egyszerű menet :)

24/N

2015. júl. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#2 es vagyok figyelj nem muszáj elmondanom am ez rád tartozik én sem akartam elmondani anyunak de így alakult :DD én akk akartam elmondani amig lesz valaki komoly de ideges lettem...
2015. júl. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki megkérdez, hogy van-e barátod? mondd azt, hogy nincs barátnőd, ennyi:)
2015. júl. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor ha megkérdezik mond el és ha egy picit is inteligens a társaságod és a baráti köröd akkor megértik.

Ha lesz barátnőd majd könnyebb lesz.


23N

2015. júl. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem kötelező szétkürtölni a világban. Mostanában nagy divat a "coming out", de ez csak rád tartozik. Mond el akinek akarod, és ha ez alapján negatívan ítélnek meg az csak őket minősíti. Az ilyen emberekkel megszakítanám a kapcsolatot, bár a joguk megvan arra akármit is gondoljanak.

"az itt élők" - kit érdekel mit gondolnak rólad? - Az ő dolguk.

- 20/heteró férfi.

2015. júl. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azt, hogy nyilvánosságra hozni, úgy értettem, hogy családon belül, mert folyton azt hallgatom mindenkitől, hogy mi van a fiúkkal, mikor lesz már barátom, ami talán érthető is. Csak ugye így mit mondjak?! Sajnos tényleg nem egy elfogadó családról van szó. Nyilván nem tagadnának ki, de biztosan nagy csalódást okoznék ezzel.

2015. júl. 15. 05:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem elfogado a csaladod akko ne is beszelj ilyesmol. Ha kerdezik, nincs baratod. Rengeteg ember van par nelkul, nem nagy dolog. Majd ha lesz valakid es komolya fordul a dolog akkor gondolkodhatsz rajta, viszont csak akkor amikor mar elkoltoztel es eltartod magad.
2015. júl. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!