Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok-nők! Szerinte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok-nők! Szerintetek törvényszerű, hogy minden leszbikus kapcsolatban előbb-utóbb felüti a fejét a megcsalás?

Figyelt kérdés
Akárhova nézek, mindenhol hűtlenséggel találkozom. Kinek mi a véleménye ezzel kapcsolatban? Kort is írjatok, légyszi :)

2022. jan. 24. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Én a heteroban is ezt látom, pedig abból több példa áll előttem.
2022. jan. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%

A nők valahogy előbb megunják egymást. Szerintem nem is vagyunk annyira megbízhatóak,titkok terén igen,bár az is is-is,rólam fiúk mindig többet tudtak,mint a lányok,mert megy a pletyka,barátnők,ugyanakkor visszatérve szerintem az izgalom az szükséges,az újdonság. Most ha a heterót nézem, ott is legtöbbször (de javítsatok ki) a nő akar valami izgibbet,akár 3as,akár valami új helyen,vagy póz,vagy bármi tehát szexuális téren. Meg azért bennünk van a nárcizmus kis részben,kell az elismerés,a versengés,sajnos a sunyiság vagy a dominancia is. Nem tudom,a személyiség is alapból változik.


Én mondjuk amikor ismerkedem erről mindig elmondom a véleményem,hogy jelezzem,hogy lesz@rom,hogy ha már nem érez xy semmit egy idő után,de mondja el,ennyi tiszteletet adjon,és minden leszólás nélkül elmehet,csak ne csaljon meg. De magamat veszem,ha még nem olyan komoly az ismerkedés,nem vagyunk együtt,akkor én is azért még ugyanúgy ismerkedek,de a másik félnek ezt szintén engedem.

2022. jan. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3%
Igen, a szexuális kissebbségek köztudottan kicspongóak.
2022. jan. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Ez egyénfüggő, bár a fiatalabb korosztályban azt látom, nem tud a másikra figyelni, magán kívül mással is törődni: így természetesen nem működhet egy kapcsolat.
2022. jan. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Nem, általában ez inkább az egyén hozzáállásától és néha az életkortól függ, nem orientáció kérdése.


Vannak a heterók közt is olyanok akik össze vissza csalják egymást.


Ennek az oka az, hogy egyrészt nem őszinték egymással illetve magukkal szemben se, az ügyben hogy mit szeretnének.

Ráadásul a leszbikusok hajlamosak elsietni a dolgokat, villámgyorsan összebútorozni, aztán mire megismerik egymást, már lehull a lila köd meg a rózsaszín szemüveg, de azonnal kiugrani a kapcsolatból félelmetes, szóval csalják egymást.


De aztán általában 25-30 körül kicsit lehiggadnak a hormonok, és nem a sunájával fog gondolkozni az ember.

2022. jan. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem, ha ez így lenne, akkor miért van olyan sok leszbikus, aki jóban van az exével?
2022. jan. 26. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!