Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Önző ha a 3as(2L 1 F) sexet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző ha a 3as(2L 1 F) sexet szeretnék a barátnőmmel aki már volt lánnyal mikor a kapcsolatunk korábban elhidegült?

Figyelt kérdés
Nem akarok a másik lányhoz érni (tudom nehéz lesz de úgy érzem képes leszek rá), csak az izgatna, hogy milyen amikor két lány érzékien egymáshoz ér és a másik lánnyal a csúcsra juttatjuk a páromat. Persze a párom elzárkózik ettől a féltékenység miatt.

2021. dec. 22. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Ha elzárkózik akkor a téma lezárva.

A másik: harmasban nem érni az egyik nőhöz? Az szerintem gond lenne nekem férfiként, ráadásul szerintem a másik lánynak is, ha már benne van a menetben. Szerintem ő is meg akarná fogni a farkamat és be is akarná, hogy tegyen. Hiszen benne van a hármasban velem. Értem?

Tedd ezt félre barátom, mert nem fog összejönni.

2021. dec. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Pasi az egyes, de egyetértek vele teljesen
2021. dec. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%

Még nem lefutott meccs ez. Szerintem.

Beszélgessetek a barátnőddel.

Biztosítsd róla, hogy nem kell féltékenynek lennie.

De csak akkor, ha te ezt őszintén érzed :)

Ha kicsit is remeg a hangod, akkor magadnak is hazudsz talán.


És nyugi... hozzá fogsz érni a másik lányhoz...

2021. dec. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Én bi vagyok, de én sem megyek bele ilyenbe a férjemmel. Igen, önzőnek tartom, mert a saját örömödre akarod kihasználni az irányultságát. Az meg hülye duma, hogy mert hát ő is élvezné. Nekem nincsenek kukkolós, meg cuckold vágyaim. Nem akarom se azt nézni, hogy a párom másra izgul, se mással nem tudnék úgy együtt lenni, hogy ott bámul minket. Egyszerűen bizarrnak érzem.
2021. dec. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Az attól függ... ha a csajod is izgatja és izgalmas lenne neki is akkor nem önző - kölcsönös móka mindenkinek. Ha a csajod elzárkózik tőle és ész nélkül rá akarod erőltetni akkor önző.
2021. dec. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
És ez miért leszbikus kategória?!??!!?Biszex, egyéb kérdések vagy valami...pffff.
2021. dec. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#4


Teljesen ugyanilyen vagyok. Bár biként izgató lenne a hármas, de csak úgy, ha senki nincs kapcsolatban senkivel, másképpen nekem már sok. Akkor is, ha én lennék a becsatlakozó fél. Biztos, hogy nem lennék harmadik két olyan ember mellett, akik szerelmesek egymásba.

2021. dec. 27. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én még ezen a földön férfiban olyannal nem találkoztam hogy ha lehetőség van rá pl itt leírtak alapján hogy ne használná ki a potyát ha lehet 0 az esély főleg ha ő szervezi a 3 ast
2022. jan. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!