Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi a véleményetek a WoW bulikról?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a WoW bulikról?

Figyelt kérdés
Láttam lesz márciusban is. Én mèg nem voltam (mellesleg elmennék, csak nincs társaságom), érdekelne,hogy milyen szokott lenni. Inkább csajos lányok vagy pasis lányok szoktak lenni?

#leszbikus #buli #Bulizáa
2022. febr. 18. 23:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vegyes, ilyen is, olyan is. Jó a hangulat, a közösség. Nem kell kísérő, ott is lehet ismerkedni, barátkozni - erről szól a buli :)
2022. febr. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mèg úgy is lehet ismerkedni, hogy introvertált vagyok ? :D (de alapvetően egy jó csaj így külsőre)
2022. febr. 18. 23:30
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Dobj be 1-2 italt és mosolyogj, nem fog senki megenni.
2022. febr. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szoktak odamenni hozzám hasonló ,,magányos farkasok" is? Csak mert feléjük kicsit könnyebb nyitnom..
2022. febr. 18. 23:37
 5/10 anonim ***** válasza:
5%
Pasiként el mennék én is :)
2022. febr. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A wow nagyon megoszto én régebben sokat jártam. Sokkal jobban szerettem mint ami kifejezetten leszbikus buli volt.


Amugy az ismerkedéshez 2 ember kell , de szerintem sima.


Én is jónak mondom kulsore magam pl ezert en merek kezdemenyezni:D de egy kis vissza igazolas kell a masik feltol.


Pl nezek valakit egy kis ideig (csak diszkreten hogy ne tunjek pszichopatanak) majd ramosolygsz es aki akarja veszi a lapot. Legalabbis magambol kiindulva.


De jo hogy rataltlam erre a kerdesre nem is tudtam hogy lesz wowos buli megint igy en is megyek 😂

2022. febr. 19. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, én voltam párszor, és nem ismertem meg senkit, pedig volt, amikor kifejezetten ilyen piros/zöld karszalagos ismerkedős este volt (csak egy srác jött oda hozzám, de arra nem voltam nyitott lmao). Szóval kicsit ki vagyok ábrándulva a wow partikból emiatt.


Amúgy én se gyakran tudom befűzni az ismerőseim, hogy jöjjenek, úgyhogy ha gondolod, akkor mehetünk együtt :)

2022. febr. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem sincs társaságom, de szívesen csatlakoznék, ha valaki menne az áprilisi wow-ra.

26/L

2022. márc. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Itt is szívesen ismerkedem, nem kell ahhoz a parti.

F

2022. márc. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9 Unalmas egy ember lehetsz ha ennyi eleg 🤣
2022. máj. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!