Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus és biszex nők! Mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus és biszex nők! Mi az amit mindenképpen elvártok egy kapcsolatban? Fordítva pedig mi az ami alapvető számotokra?

Figyelt kérdés
2022. febr. 23. 07:45
 1/3 anonim ***** válasza:
35%
Nyalás
2022. febr. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Nincs _elvárás_ ez nem egy megoldandó feladat, amikor összejövök valakivel.

Beszélgetünk és megpróbálom megtudni mi indítja be őt. Én is elmondom. Aztán ha kellően egyezik a listánk, akkor lehet köztünk valami.

Amit én SZERETEK (de nem elvárok):

ápolt külső (cigi, lenőtt zsíros haj, rossz fogak, szőrtelenítés hiánya nálam nem nyerő), jelentős túlsúly ne legyen, orális szex, sok romantikázás néha egy kis vadulás.

Amikor elmegyünk egy szórakozóhelyre ne furikkal kelljen hazavinni, mert olyan részegre issza magát.

2022. febr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Bizalom (de pl saját kapcsolatomban ezt még ki kell építeni sajnos,vannak is gondok),őszinteség,valódi szerelem,mert érezni is kell és éreztetni (ez meg az én problémám az éreztetés,szerintem egy elég nehéz dolog)

Mindkét fél legyen önmaga,mindkét fél kapja meg amit akar,akár ágyban,akár máshogy,persze úgy,hogy a másik élvezze,de ne legyenek óriási lemondások (én ezt vallom),mert annak úgyis szakítás lesz a vége. Meg személy szerint nekem az a fontos,hogy én boldog legyek,és hogy a másik is boldog legyen miattam.

2022. febr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!