Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi lehet ez? Mégis bi lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez? Mégis bi lennék?

Figyelt kérdés

Én lány vagyok, csak a lányokat szeretem, de most van egy fiú aki bejön... Nem szeretnék vele intim kapcsolatot, csak kb úgy mintha lenne egy lány barátom de mégis többet. Nem tudom leírni pontosan, hogy mit is érzek iránta de lehet csak comphet :/ így most megint megkérdőjelezem, hogy szeretem-e a fiúkat. Szerintetek mégis csak bi lennék?


(Egy kis + info: a családom nem tudja, hogy a lanyokat szeretem, ha tudnák sztem kidobnanak vagy valami ilyesmi szoval a vegen ugyis egy ferfivel kell majd lennem, lehet ez miatt van az, hogy néha tetszik fiú. Fiúkkal összejönnék de nem tudnék egyikkel sem szexualis kapcsolatban lenni mert undorodom tőle nem tehetek rola, de van mikor kinezetre tetszenek.)


Légyszíves csak akkor válaszolj, ha tudsz kulturáltan beszélni.



2022. febr. 26. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Szóval testileg nem érdekel, csak lelki szempontból? Akkor szexuális és a romantikus orientációd nem egyezik, de ez sokaknál van így. Biromantikus leszbikus lehetsz.
2022. febr. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%

Ugyanaz mint az első.

"szoval a vegen ugyis egy ferfivel kell majd lennem"

Ezt inkább ne tedd magadnak és srácnak is fájdalmat okznál.

Költözz el amint tudsz és akkor nem tudnak belszolni kivel mit csinálsz.

2022. febr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak nem voltál még úgy igazán szerelmes. Majd leszel, talán épp ebbe a fiúba, és akkor majd minden helyrezökken. Addig se címkézd fel magad. Vagy annyira szereted, amikor beskatulyáznak?
2022. márc. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!