Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha valaki leszbikus és a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki leszbikus és a lányos lányok iránt érdeklődik,akkor hogyan tud párt találni?

Figyelt kérdés
Ez egy általános kérdés, nem vonatkozik rám csak érdekel.

2022. márc. 7. 21:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Ismerkedés útján. Akár netes, akár személyes.
2022. márc. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%
Keres mondjuk egy biszex csajt?
2022. márc. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
vannak más lipstick leszbikusok is, nem csak te.
2022. márc. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
1%

Sehogy...

nőies és szép leszbikus nő

2022. márc. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Nehezen,teljesen 3 éve próbálkozok eddig nulla sikerrel,sok erőfeszítéssel.


Igazából ha bekerül a képbe egy lány akkor megpróbálok ismerkedni vele ez ugye attól is függ hogy hol,mi a környezet.


Kedves vagyok,érdeklődő,segítőkész jó alapból ilyen vagyok,de azért tényleg próbálok kb mindent megtenni.

Igazából addig csinálom ezeket amíg ki nem derül mi is van.

Mikor meggyőződtem róla,hogy heteró,akkor szépen lassan visszább veszek,aztán eltűnök,de persze fokozatosan nem egyik napról a másikra,nem szeretném ha feltünő lenne.Persze ha pl baratság alakul ki én annak sem vagyok az elrontója,mert áttudom magamba ezt értékelni.


Most is van egy lány,egyenlőre ismerkedési fázis,nem vagyok benne biztos,hogy heteró. De igazából ha csak barát lesz azt sem bánom.

Kutyáink által ismerkedtünk meg. Aztán járni fogunk minden hétvégén együtt sétálni.ezen a héten egész sokat beszélgettünk,meglátjuk.

2022. márc. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Ahogy a hetero kapcsolatot keresők is, csak éppen LB "fronton" nehezebb. Azért is mert a biszexuális nők többsége heteroromantikus - azaz párkapcsolatot csak ellenkező neművel tud elképzelni, de a "lányos dolgokat" kívánja időnként. Hozzátéve, net... kamusgyülekezet, annyi kamus pasit, meg "nőt keresünk 3.-nak" párok pasi tagját mint a neten, kevés helyen lehet egyben találni.
2022. márc. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%
Hülyeség... azok a nők csak a tàrsadalom meg a családjuk agymosása szerint él.Aki egy férfival való kiegyensúlyozott kapcsolatban nőt (is) kíván az sokat elmond.Csak tagadják, azt hiszik a titkos szex nem gáz nővel, de egy komoly kaocsolat nővel már "gáz", ezért elfojtják magukban, és jönnek a hülyeségek,hogy jajj ők csak pasival tudnának élni blablabla.De a "nagy szerelmük" mellett azért mégis kéne/kell a szex nőkkel, mi?!ha ha ha
2022. márc. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22%
*élnek
2022. márc. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
7: Osztott vonzalom modellről gondolom, nem hallottál még... Van, aki biszexuális, de heteroromantikus, vagy fordítva. A szexuális-és romantikus vonzalomnak semmi köze egymáshoz.
2022. márc. 8. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
19%
Utolsó!Képzeld tudom miről beszélsz.De kizárt, hogy olyan sok nő akarnak nőt egy kva jó párkapcsolatban is, ahol hulla szerelmes a pasijába, de közben meg párkapcsolatra nem kellene nő.Több az, akivel az van, amit én írok, és nem az a többség, amit te említesz...
2022. márc. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!