Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusként egyházi iskolába...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusként egyházi iskolában vállalnál állást?

Figyelt kérdés
2022. márc. 8. 11:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Miért ne? Ha nem reklámozza az ember akkor nem tűnik fel a kutyának se.
2022. márc. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell tudni róla senkinek azt ennyi
2022. márc. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Igen ..senki nem tudja milyen bealitottsagu vagy
2022. márc. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%

Nem

Mégpedig azért mert nem én érzem úgy hogy rájuk tartozna a nemi életem hanem ők fogják úgy gondolni

2022. márc. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%
Necces. Hiába nem akarnád mutatni, azért cska zavaró lenne, ha állandóan a cslaádi életedről meg a férfiakról kérdezgetnénke. Házasság, gyerek stb. Sajnos ezek nem szállnak le a témáról.
2022. márc. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Munkahely, letudod az órákat és kijössz. A saját szexualitáshoz meg semmi köze sem a diákoknak, sem a kollégáknak.
2022. márc. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Nem. Katolikus általános iskolába jártam, és a tanároknak hála még kisgyerek fejjel is nagyon világosan felfogtam hogy mik a "keresztény elvek" a homoszexualitással kapcsolatban.

Az egyik konkrét példa amire emlékszem hogy két kisfiú sokáig ölelkezett, mire az egyik tanár lendülettel szétrántotta őket, és rájuk szólt, hogy mégis hogy viselkednek. Mái napig ugyanez a csürhe tanít ott.


És persze nyilván nem mindenki ilyen, bla bla, de ez az általános.

2022. márc. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

Köszönöm szépen hetes hogy kifejtetted

Fel is pontoztalak

Attól hogy lepontoztok meg nem lesznek kevésbé igazak a keresztény iskolák elvei én pedig nem fogok rettegesben dolgozni hogy mikor derül ki hogy barátnőm van

2022. márc. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Az egyik egy szakma, a másik pedig magánéleti dolog. A kettőnek normál esetben semmi köze egymáshoz.
2022. márc. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

Annyira naiv az a hozzáállás, hogy az ilyen magánügy...

Igenis rendszeresen feljövő téma konzervatív körökben a melegség elutasítása, és a nyílt homofobia. Rendszeres pletyiparti megy arról hogy jaj mit terveznek már megint a köcsögök, vagy jaj milyen rossz hatással vannak a gyerekekre, vagy mekkora orwelli diktatúrában kell élniük a heteroknak, mert már rosszat se lehet mondani rájuk.

Dolgoztam már ilyen közegben, tanultam már ilyen közegben, és a családom nagy része is ilyen; szval senki ne akarja elkezdeni magyarázni, hogy mindenki megtartja a véleményét magának. Nem, nem tartja.


Sőt,konzervatívok között még jobb is bevallani ha nem vagy hetero, mert így legalább nem az arcodba borítják a szenny véleményüket, hanem csak a hátad mögött pusmognak.


Ez pedig igenis SZAR. Ilyen környezetben nem lehet elválasztani a munkát a magánélettől.

2022. márc. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!