Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vannak olyan 30-40 éves nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan 30-40 éves nők akik a 20 vagy fiatalabb lányokra buknak?

Figyelt kérdés

2022. márc. 17. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
En is 20 év körül vagyok, de odavagyok az idosebb nokert.. 😅 Sajnos forditva nem igazan tapasztalom ezt. L
2022. márc. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Előző válaszolóval egyetértek, én nagyon örülnék, ha így lenne. Én sem tapasztalom azt, hogy fordítva igaz lenne.

20/L

2022. márc. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Nem tom, nekem így 32 évesen már nehezemre esik érdemben beszélgetni 25 alattiakkal, nem igazán tudnám elképzelni.


(van párom, ne írj)

2022. márc. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

20 évesen / alatt én is nagyon másképp gondolkodtam, másak voltak a prioritások, ami félreértés ne essék abszolút normális.

Másik életfázisban van a két említett korosztály, most általánosítok, bocsánat, de a buli-első meló-első komoly(!) kapcsolat- szexuális szárnynyitogatas áll szemben az első lakás-tudom ki vagyok- tudom mit akarok az ágyban- karrierem van - stb stb témával...

2022. márc. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Én tudom ki vagyok és mit akarok és van lakásom is.Igaz már nem 20 vagyok, lassan a 30 fele közelítek, a 20-at egy jó ideje elhagytam.Na de én simán hasonló vagyok , mint egy harmincas vagy akár negyvenes nő.Nem hiszem, hogy csak ezen múlik, mert nem tolonganak.Pedig mások szerint (is) szép is vagyok. :D
2022. márc. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Lényegében detto,mint a #3-as.


Lehet,hogy az a fiatalabb cuki,kedves,aranyos,megvan a Közös hang,vagy bármi,de ezek ide vagy oda,előbb-utóbb sajnos kiütközik,hogy mindketten mást akarunk...


32/N

2022. márc. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Én ismerkednék fiatalabbakkal (és korombelivel is), 45 vagyok.
2022. márc. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

Jelen:) 36N

nem kizárólag a fiatalabb lányok érdekelnek, de nagyon izgatónak tartom a dolgot.

2022. márc. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kilincs ***** válasza:

Nálam nem nagyon volt fontos a korosztály, inkább a személyiség/ érett gondolkozásmód.

70%-ban saját korosztályomban lévőkkel ismerkedtem, 20%-ban volt jópár évvel fiatalabbak (mégis megvolt a közös téma/ egy hullámhossz), 10%-ban nálam idősebb hölgyek rabolták el a szívemet.


Ha valakinek van kedve beszélgetni, írjon nyugodtan :)

Csak dráma ne legyen, fontos a lelki nyugalmam😃


37/L

2022. márc. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vannak. Tudok ilyen kapcsolatról, működik.
2022. ápr. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!