Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit csinálnátok? Bővebben lent :)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok? Bővebben lent :)

Figyelt kérdés

Sziasztok

Elég furi helyzet alakult ki és nem tudom mi tévő legyek. 26 éves nő vagyok, idáig párkapcsolatom csak pasival volt. Viszont legjobb barátnőmmel kipróbáltuk pár éve, hogy milyen lehet ha két nő szeretkezik, tetszett mindkettőnknek a dolog így többször is csináltuk, így nekem már van némi tapasztalatom a témában.

Most viszont van egy másik barátnőm (40+), akinek családja van, de nem boldog, a szexuális élete is romokban hever elmondása szerint. Ő még nem volt nővel, de úgy vettem észre rajta, hogy mikor sztorizok neki az én tapasztalataimról, azt kíváncsian figyeli, érdekli…

Eljátszottam a gondolattal, hogy milyen lenne, ha őt is belerántanám és megmutatnám neki, hogy milyen érzés ha nővel van és még lehet tetszene is neki :)

Van ötletetek, hogy hogyan közelítsek felé? Kicsit tartok a nagy korkülönbség miatt is, illetve amiatt is, hogy ha balul sül el a dolog, nehogy a barátságunk menjen rá.

Előre is köszönöm a segítséget :)



2022. márc. 24. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Hagyd őt békén!

N

2022. márc. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
#1 Miért is hagyja békén? Ha a másik nő nem boldog a házasságában, nem jó a szexuális élete sem, akkor csak jót tesz vele…
2022. márc. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Egy negyvenes családos -valószínűleg heteró nő- nem egy kis huszonéves csajra vágyik.Elhiheted.Gondolom Te is ilyen gyerekes gondolkodású vagy, azért írsz ilyeneket második!

Én a nő helyében ezek után még csak nem is barátkoznék a kérdezővel.Lehet a nő is így fog tenni.Láttam már ilyeneket...

Első voltam.

2022. márc. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%
Nem lehet tudni a másik mire vágyik főleg úgy nem, hogy nem is ismered az illetőt.
2022. márc. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Gondolom azért írsz ilyet, mert valami 20 éves csaj vagy.Hát, ha a kérdezőnek egy -esetleges!!!- alkalmi szex fontosabb, mint a barátságuk, akkor oké.Vagy a kérdező netán beleszeret, de egy negyvenes nő nem fog komolyan gondolkodni egy 26 éves kiscsajban.Sőt, könnyen lehet , hogy be is sértődik nagyon, ha nyomul.Tudod más generáció.Magában lehet kíváncsi, de nem biztos, hogy meg is akarja élni, pláne egy lánya korabeli csajjal.A negyvenes nők általában korukbeli nőkkel kezdenek úgy 95%-ban...
2022. márc. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kilincs ***** válasza:
100%

Hát nekem erről az a véleményem,hogy házi nyúlra nem lövünk😛 rá fog menni így vagy úgy a barátságotok.

Ha jól sül el a szex része, akkor azért, mert az egyik fél majd "komolyabban" veszi, és valaki sérülni fog...

Ha rosszul sül el, akkor alapból furcsa lenne utána barátként folytatni...


Ha érdeklődik a dolog iránt, negyvenx évesen szerintem elég felnőtt,hogy találjon erre partnert.

Esetleg annyit tehetsz, hogy elhinted Neki, merre érdemes keresgélnie...

2022. márc. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!