Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Őszintén mennyi esély van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén mennyi esély van arra, hogy egy leszbikus nő párt találjon? Miért van olyan érzésem, hogy ez csak keveseknek sikerül és a többség egyedül van?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 6. 01:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%

Jól érzed.Pedig jól nézek ki.De sosem volt olyan, hogy kölcsönös lett volna, heterónak vallják magukat vagy annak tűntek...mikor mi.

/26N, aki még soha nem is csókolózott/

2022. ápr. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
tenyleg eleg bonyolult, ha valaki tetszik az foglalt, vagy nem tetszenek neki, a masik nem gondolja komolyan, a harmadik az exe után sir, stbstb
2022. ápr. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Plusz kb ugyanannyi a fuckgirl, mint a heteróknál. :DDD
2022. ápr. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem sokkal könnyebb mint meleg férfiként hűséges párt találni.

Milyen a testalkatod kérdező?

2022. ápr. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, mintha én tettem volna fel a kérdést :)

Tapasztalataim :

-általában nagy a távolság (és egyik sem akar lépni, aki városi, falura nem költözne és fordítva),

-biszexuális (én leszbikus nővel tudok elképzelni komoly kapcsolatot),

-nincs meg a szimpátia (fiús vagyok, a legtőbb nőiesebbnek, nőiesnek a szintén nőiesebb, nőies nők jönnek be),

-nincs túl az exén,

-kapcsolatban van,

-olyan életvitele van, ami az enyémtől távol áll (pl.drog, alkohol),

2022. ápr. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Pali1977 ***** válasza:
51%
Hetero pasi vagyok. A véleményem a témáról pedig az, hogy nagyon nehéz lehet úgy párt találni, ha az ember a saját neméhez vonzódik, de tudtommal vannak felületek, ahol lehet ismerkedni hasonló irányultságú hölgyekkel, urakkal. Szóval ne adjátok fel, keressétek :)
2022. ápr. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem vagy ocsmányul kövér, akkor könnyen találsz magadhoz valót.
2022. ápr. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Nem tudom valójában mennyire számít a testalkat, de nem vagyok kövér. Igaz kidolgozott sem vagyok. Olyan átlagos és vékony között.

Valójában nem vagyok benne biztos, hogy mások szemében inkább szép vagy inkább csúnya lennék. Mondjuk úgy nincs "baba arcom", ami a legtöbbeknek tetszhet. De alapvetően azt szokták mondani inkább vagyok nőies. Ettől függetlenül megkaptam már a "te fiú vagy lány vagy" kérdést.. Szóval nem tudom.. Azt hiszem nem vagyok egy átlagos jelenség, pedig a stílusom teljesen hétköznapi.

De mindegy is. Csak elgondolkoztam mennyi esély van a pár találásra.

Lehet jobb lenne beletörődni az egyedüllétbe. Fontolgatok egy macskát.

2022. ápr. 6. 11:57
 9/21 anonim ***** válasza:
90%

11:43

Látszik, hogy ezt is egy pasika írta.

És nem, a nőknek nem az számít csak, mint a legtöbb pasikának, hogy "csak lyuk legyen"... baromarc.

2022. ápr. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Amúgy szerintem ez a 11:43-as válaszoló nem is rejti el, hogy férfi és hogy számára kardinális kérdés egy nő súlya.

Engem ez nem is érdekel, nem is az ő véleményére vagyok kiváncsi, de azért a nőknek is fontos a külső és szerintem ezt nem kellene eltagadni.

Könnyen lehet, hogy nagyrészt a külsőm miatt nem találok senkit, mert mondjuk nem vagyok elég szép..

2022. ápr. 6. 12:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!