Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Erről mi a véleményetek:...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről mi a véleményetek: ettől még lehet ugyanúgy leszbikus?

Figyelt kérdés

Volt barátnőm lefeküdt egy férfival,de nem józanul,nem is emlékszik rá,mivel nemcsak részeg volt.

Nemrégen szakítottunk,3 hete,ezért zavarodott meg,mert azóta be van szívva mindig,de normális. (Napokban kezdtünk beszélni,próbálok segíteni neki)

Mi nem feküdtünk le,rövid kapcsolat volt,de hullámzó,ebbe inkább nem megyek bele,mert nem ehhez tartozó,csak az első része,viszont leakartunk,nem egyszer beszéltünk róla,csak mindig beszéd maradt. (Én szűz vagyok,ő nem,pont esete is voltam,csak mindig volt valami az életében)

Engem az bánt,hogy férfivel tette,ha tök részeg vagyok én is teszem magam fiúnak,ha úgy van,mert világomat nem tudom,de nem tudnék lefeküdni velük.

Nekem ez nem olyan egyértelmű,de lehet másnak igen:/


2022. ápr. 10. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Gondolom lány vagy. Lehet, hogy biszex, és inkább a hetero érzések erősebbek nála. Lánnyal pedig csak kalandot tud elképzelni vagy csak fantázia szintjén tudja ezt megélni, de gyakorlatban nem mer cselekedni.
2022. ápr. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Ugyan már #1 -es válaszoló! Attól, hogy valaki részegen tett valamit, attól máris ezt kell mondani, hogy akkor ez biztos benne volt, és egy életre meg kell ítélni emiatt?

Részegen tette na bumm! Én úgy képzelne csak ott feküdt és kész!

Emiatt elítélni? Baromság!


Kérdező ettől a barátnőd még leszbikus!

2022. ápr. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Volt több éves kapcsolata lánnyal,össze is voltak költözve,utána szintén lánnyal kavart,azután szintén lánnyal ismerkedett,aztán jöttem én,szintén lány,csak velem kapcsolat is. 1szer volt fiúval kapcsolata még 16 évesen,nekem is akkor,de ő sem érzett a barátja iránt semmit,én se az enyém felé,és nem is volt semmi intim dolog.

Az exem fiúsabb volt velem szemben,ő lett volna a fiú,ha meg kellett volna határozni,most megint a lányosabb én-e dominál,de csak stílusilag. Igazából egyszer rá fogok kérdezni szerintem,hogy akarta-e a fiúval,vagy egyszerűen bosszú volt,de nem akarom csesztetni,mert épp elég neki. Csak ezen kattogok néha:/

2022. ápr. 10. 16:55
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

2 -es vagyok. Na látod! Én megmondtam! Ezek után, ha még többet mondtál, én meg inkább azt mondom, hogy az esed leszbikus. És remélem kibékültök.

Az, hogy mi történt részegen, amire nem is emlékszik, ezen kár agyalnod! Nem bosszú volt ez! Egyszerűen nem volt magánál ez történt!

(Mellesleg én pasi vagyok.) Én mégis azért drukkolok, hogy ezt rendbehozzátok. És elítélem azt a pasit, aki kihasznált egy részeg nőt.

2022. ápr. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én részegen sem teszem magam férfiaknak. Mondjuk én nem is vagyok divatleszbikus. Nekem eléggé úgy hangzik, hogy halál komolytalanok vagytok. Inkább hagyjátok egymást.
2022. ápr. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm #4es válaszoló😊! Kibékülésről még nincs szó,de ha a jövőben úgy alakul,akkor persze majd kiderül,hogy hogyan lesz,de köszönöm!


Én sem vagyok divatleszbikus,józanul nem is teszem magam,mindenkinek elmondom hogy mizu,de józanul még megnézni se merek úgy igazán egy nőt sem,de ittasan elmennek a gátak és pl amikor tettem magam a múltban fiúknak,akkor akibe szerelmes voltam barátnőm,őt szerettem volna féltékennyé tenni és vagy egy ilyen indító ok van,vagy pici bosszú,vagy figyelemhiány,mert túl kedves is vagyok mindenkivel, kezdeményezve nem tettem személyszerint soha fiúnak,csak ha az kezdett velem beszélni,vagy mellém ült és piszkált,és eddig idegennek soha nem.

De ez én vagyok,és nem vagyok büszke rá,csak akkor már mondom leírom. Alapvetően nem is skatulyázom be magam,pont amiatt,ha 30 éves koromig esetleg változna a szexualitásom,ne az legyen,hogy hazudtam magamnak,mert nekem sokat jelent,hogy ezzel ne szórakozzanak.

2022. ápr. 11. 01:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Van olyan is aki self-harmként szexel férfiakkal úgy hogy nem vonzódik hozzájuk, persze ez már extrém eset.

Ha meg nagyon részeg volt, főleg hogy nem is emlékszik rá, akkor lehet nem is vonzódott hozzá igazán, vannak leszbikusok akik részegen lefekszenek férfiakkal mert hátha úgy jó lesz (internalizált homofóbia)

Az előtt feküdt le vele, hogy szakítottatok, vagy utána? mert ha utána, akkor lehet valami rossz megküzdési módszer is

2022. ápr. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utána hála isten,úgyhogy nem megcsalás volt,mondta is,hogy nem volt senkije mielőtt túlgondolnám,és hogy most sincs,de nem beszéltünk az esetről,majd talán személyesen.

De valószínű..ez egyben bosszú is volt,az biztos,mert azt hitte én megcsaltam,és lányt nehezebben szedett volna össze gondolom és emiatt lett fiú,aki lehet csapta neki ott hirtelen a szelet

2022. ápr. 19. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!