Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusként milyen benyomást...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusként milyen benyomást tesz rád tinderes vagy ahhoz hasonló online ismerkedésnél, ha egy lánynak bikinis képe is van?

Figyelt kérdés

Az ilyesmi jobban felkelti az érdeklődéseteket, vagy inkább azt sugározza, hogy ez a lány biztos csak szexre megy?


Köszi,

21/L



2022. jún. 21. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Nyilván lesz egyfajta sztereotípia bennem felé, hogy igen, lehet csak arra megy. Viszont nem erre alapozok, hanem a személyiségére, ha egyáltalán jobbra húz. :D Nem vagyok fiús lány, viszont én nem tennék ki magamról ilyen képet.
2022. jún. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Van olyan lány, aki emiatt konkrétan inkább balra húzná az ilyen lányokat?



Őszintén szólva van most egy olyan bikinis képem, ami kivételesen egy jól sikerült fotó rólam, úgy érzem, jól nézek ki rajta, de nem akarok olyan benyomást tenni, hogy csak alkalmit keresek, mivel nem így van.

2022. jún. 21. 11:01
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Én alapból balra húznám, mivel a kamus pasik szoktak ilyen képeket kitenni.
2022. jún. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Első vagyok, szerintem ha úgy érzed jól sikerült, tedd ki. Ha tartasz tőle hogy alkalmi benyomását kelti, akkor írd ki, hogy nem alkalmit keresel.
2022. jún. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
En nem ismerkednek olyan lanyokkal, akik ennyire kozszemlere teszik magukat. Ettol fuggetlenul lehet aranyos, ertelmes lany, de az ertekrendunk ezen a ponton nagyon mas.
2022. jún. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem sokkal fontosabb maga a póz. Ha erőltetett, látszik, hogy tinderre/instára készült, magamutogatós, akkor negatív benyomást kelt. De egy sima, strandon ellőtt fotóval, ami természetes szerintem nincs baj.
2022. jún. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Egy többet mutató kép láttán valamiért az egészséges önbizalom / a pozitív testkép az utolsó ami az emberiség eszébe jut.

Ha valaki járni fog veled, úgyis megbizonyosodik róla maga, mennyi rejlik a felszín alatt.

2022. jún. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem húzok senkit automatikusan balra, csak, ha van benne valami, ami engem kifejezetten taszít (ilyen aligha van egyébként). Általában vetek egy komolyabb pillantást az oldalára, mielőtt bármerre is húzom.


Ha nagyon félsz attól, milyen benyomást keltesz, vedd szemügyre a képet, ahogy az előttem szólók is írták. Ha pózolsz, és a kamerának mosolyogtál, akkor szerintem is jobb inkább egy kicsit későbbre hagyni az ilyen képeket, amikor már valakivel egy ideje beszélgetsz, amolyan "ajándéknak" tartogatni. Ha ennél sokkal természetesebb, a nők nagyrészét ismerve úgyis az fog nekik feltűnni előbb, hogy milyen vidám vagy, jól érzed magad a bőrödben és utána veszik szemügyre a tested. Egyébként az önbizalom tud nagyon széppé tenni valakit, még ha egyébként a társadalmi elvárásoknak "nem felel meg", ezzel viszont megéri bemutatkozni másoknak. A másik dolog, hogy mindenképp írd le, milyen kapcsolatot keresel, ha szeretnéd elkerülni a félreértéseket.


Számomra nagyrészt a leírás határozza meg, hogy mennyire veszek komolyan. Többet mutató képek, izgalmas, találó leírás, teljes mondatok, ezek mind tartozhatnak egy értelmes lányhoz, aki még magabiztos is a testében. A "semmilyen" leírású nőknek akkor sem írok, ha egyébként szépek, mert nem álltatom magam, hogy képes leszek őket sokáig elviselni.



Lehet nem minden nő ilyen, ez csak az én véleményem, illetve saját tapasztalat szerint formáltam.

2023. máj. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!