Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, hány egymás utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hány egymás utáni orgazmus az ami még jólesik nektek? (Leszbikus kategória)

Figyelt kérdés

2022. jún. 24. 08:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
amikor egy ilyet olvasok, ahol teljesen átlagos kérdést tesznek fel lányoknak/fiúknak, de mégis meleg témába rakják, egyből az első gondolatom, hogy nem a válasz érdekel, hanem nyomulni akarsz.
2022. jún. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Szó sincs róla. Magamból kiindulva általában 3 orgazmus után használhatatlan vagyok.

Arra lettem volna kíváncsi, más lány kb. mennyit, meddig bírja. Miheztartás végett, meg hogy ne is érjen meglepetésként, ha egyszer hasonló lánnyal (akármelyik véglet) találkozom.

2022. jún. 24. 12:37
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom, hogy mit számít a szexuális irányultság ebben a kérdésben, ezért talán releváns lehet: A feleségem 1 orgazmus után befejezi. Még cirógatás szintjén se lehet utána hozzáérni.
2022. jún. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
3-as, nagyon köszi!
2022. jún. 24. 13:16
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem a tapasztalatom, hogy ez mindig hangulat függő. Párom is általában 1-2 menet után oké, 3 is sokszor belefér, utána már semmit sem kíván, viszont ha van valami különleges esténk, amire már hetek óta készülünk akkor megszámlálhatatlan meg sem tudom számolni hányat képes megcsinálni.
2022. jún. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
5, hasznos infó, köszi neked is! 😀
2022. jún. 24. 13:31
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

Párom max 2x tud elmenni, a második már nehezebben és nem is mindig igényli.

Elsőnek nyelvel elégítem ki, majd háturól, hogy jól hozzá tudjon férni a csiklójához vibrátorral, akkor éri el a második orgazmust. Na olyankor már tényleg kielégült.

Én meg irigykedek hogy egy lövetű vagyok.

2022. jún. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
6
2022. jún. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31%
Igaz nem vagyok lány csak az exemről tudok nyilatkozni ő anno 8-9 remegésig spricelésig
2022. jún. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
Barátnőm sosem számolja, egy alkalom 2-3 óra és 6-7-8 is összejön neki. Elsőre általában addig nyalom ameddig 3x el nem élvez. Nem a mennyiség számít. Ekkor fárad el a nyelvem, ez fél óra 45 perc. :) Volt akinek csak egy ment aztán több óra pihenés után ment a második, de azt az egyet húztuk el ameddig lehetett. Néha jó a rapid menet, de nekem és általában a barátnőimnek is jobban esik ha elvagyunk 2-3 órát ezzel :) Kielégítőbb hogy így mondjam.
2022. jún. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!