Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Sikerült úgy elélveznem, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerült úgy elélveznem, hogy barátnőmet arcon spricceltem és még egy ordas nagy szellentés is kiszaladt mellé. Van okom aggódni a kapcsolatomat illetően?

Figyelt kérdés

Ujjal kényeztetett, de ez most meghittebb volt, mint máskor, vagyis sokkal szenvedélyesebben csinálta, mint általában, bennem is sokkal erősebbek voltak a vágyak, ennek azonban spriccelés lett az eredménye, ráadásul elegánsan az arcába talált és ha ez nem lett volna elég, még egy irtó hangos "szellő" is kísérte.


Barátnőmet látszólag nem zavarja a dolog. Közvetlenül a baleset után még vadabbul nekem esett orálisan kényeztetve. Másnap pedig egy nagy csokor vörös rózsával elém térdelt, azt mondván, a leggyönyörűbb, legszexisebb istennő vagyok és büszke arra, hogy ilyen szinten ki tudott elégíteni. Tehát úgy néz ki, semmi nem változott, továbbra is kezdeményez, együtt akar lenni velem, de mégis félek.


Ugye nem lehetséges, hogy titokban undorodik tőlem, csak illedelmes és nem akar megsérteni? Mit tehetnék, hogy túltegyem magam rajta? Mi lesz, ha megint előfordul? Ti mit tennétek ilyen szituációban, akármelyik fél lennétek?



2022. júl. 11. 12:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
35%

Bár én hetero vagyok, de velünk is volt ilyen majdnem besz_artam a röhögéstől,pedig én kaptam az arcomba mindent.


Szerintem nálatok sem lesz gond.

2022. júl. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
75%

Ha undorodna tőlled akkor nem nyalt volnaki utána,hanem illedelmesen kimegy hányni.

Plusz a rózsa tulzás az undor mellé.

2022. júl. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
80%

Hát azért ha undorodna azt meglátnád rajta, nem játszaná meg hogy hűde tetszik neki.

Te megundorodnál ha szellentene valaki?

2022. júl. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!