Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikus pároknak kb hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikus pároknak kb hány százaléka használ szeretkezéskor vibrátort?

Figyelt kérdés

2014. szept. 22. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Nem kell ahhoz leszbinek lennem, hogy néha elővegyem :D
2014. szept. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem olyan elterjedt

Én leszbi vagyok, mi nem használunk, akiket ismerek annyira hogy tudjak róluk ilyeneket ők se használnak. De persze ez nem mindenki, nem tudok a kérdésre válaszolni :D


20/L/L

2014. szept. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem csak az ujjak nélküli leszbikusok használnak ilyet... én még sohasem használtam, pedig igencsak leszbikus vagyok, meg már nem is mai csirke.


Az expáromnak nagyon ügyes keze volt, annál biztos nem fejlesztettek ki még jobb vibrátort.

2014. szept. 23. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak mi, pasik gondoljuk úgy, hogy egy lezbikus pár olyan, mint az általunk látott filmekben, hogy vibrátor, meg felcsatolható cucc.

2 lezbikus ismerősöm van, mindkettő azt mondta, amikor ilyen témákról beszélgettünk, hogy ez akkora hülyeség, mint három másik együtt. Nekik, és az itteni válaszolóknak hiszek.

28F

2014. szept. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem hasznalunk a parommal :) pedig mar egy ideje egyutt vagyunk ^^
2014. szept. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!