Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok, ti kezdenétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, ti kezdenétek biszex lánnyal, úgy hogy csalt már meg biszex lány?

Figyelt kérdés

A volt barátnőm hónapokig csalt a hátam mögött egy ismerős férfivel. Mikor lebuktak nem igazán tanúsított megbánást, úgy tett mintha mi se történt volna csak én drámáznék, így nem bocsájtottam meg neki. A férfi akivel megcsalt hetekig zaklatott, sértegetett, leírta, hogy mit csinált az ágyban a barátnőmmel, képernyő fotókat küldött a perverz beszélgetéseikről stb. Azóta nem is voltak csak rövidebb kapcsolataim.


A mostani nő, akit megismertem jóval kiegyensúlyozottabbnak tűnik, érettebben áll a dolgokhoz (idősebb is a volt a barátnőmnél). Úgy veszem észre , hogy nem kalandozós típus, komoly kapcsolatot keres, ő még nem csalta meg egy párját sem. Viszont ezelőtt férfivel élt házasságban, most elvált. Nem fog hiányozni neki a tudjátok mi? Adnátok neki egy esélyt vagy ha már egyszer megégettem magam akkor felejtős?



2022. aug. 30. 12:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
Aki biszex, annak hiányozni fog az ellenkező nem nemi szerve. Ezt nem tudod elkerülni.
2022. aug. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek☹
2022. aug. 30. 12:42
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
én igen. de preferálnám, ha tényleg teljes mértékben állandó és őszinte kommunikáció lenne köztünk.
2022. aug. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Miért, ha csalt már meg leszbikus, akkor nem kezdesz többet leszbikussal?
2022. aug. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Leszbikus még nem csalt meg. És akiket igen, ott is megoldható lett volna a probléma. Míg egy biszexnél nem megoldható, hogy dákót adjak neki.
2022. aug. 30. 14:28
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Akkor ne gyere össze biszexel és nem lesznek kételyeid. Ismerkedj csak leszbikusokkal.
2022. aug. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

Pontosan ahogy 7#-es írja.

Én a másik oldalról tudom ezt megerősíteni. Nekem is volt, aki megcsalt, méghozzá első kapcsolat. Én is belemehetnék akár hosszabban is a témába, de felesleges. Nem a szexuális beállítottsága miatt lesz valaki csalfa, hanem a személyisége miatt. Ha annó az első kapcsolat, egy ember alapján meg(el)ítélek másokat, akkor most nem lennék együtt a (bi) barátnőmmel majdnem egy évtizede. A bizalom maximális, soha nem csalna meg se pasival se nővel.

Viszont ha nem tudsz túl lépni a sértettségeden és csak rávetítenéd a következő kapcsolatodra, akkor inkább leszbikusok között keresgélj. A másik félnek is mérgezné a mindennapjait, hogy állandóan bizonygatnia kell a szerelmét és biztosítania a felől, hogy nem fog megcsalni. Bizalom nélkül halálra van ítélve bármilyen kapcsolat.

Na csak nem lett olyan lényegretörő, mint akartam, mindig többet pofázok, mint szeretnék.. :D

Sok sikert! :)

2022. aug. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Én ezt hülyeségnek tartom amugy, a megcsalás az nem attól függ hogy valakinek mi a szexualitása. Nem tudom hány éves vagy de mindig lesznej kételyek vakamilyen szinten az életbe ne ijedj meg csak csinald aztán meglátod mi sül ki belőle, max tévedsz, tévedni jobb mint megbánni hogy nem tetted meg.
2022. szept. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

Sose voltam még nővel, de mindkét nem iránt érzek vonzódást. Viszont nagyon erősen tartom magamat ahhoz, hogy soha senkit nem lennék képes megcsalni, mert undorító dolognak tartom. A megcsalás nem a szexuális orientációtól függ, hanem magától az embertől. Az, hogy neked pont így jött ki a lépés az inkább egy szerencsétlen véletlen. (De amúgy meg volt olyan leszbikus ismerősöm akit a leszbikus partnere csalt meg).

Ha életem szerelmét egy nőben találom meg, akkor sose fogom megcsalni, se nővel, se férfival...ha férfiban találom meg, akkor szintén.

2022. szept. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2%
A biszexuálisokat, akár férfiről, akár nőről van szó, jó messzire el kell kerülni. Réstemről a biszexuálisoknak azt javaslom, hagyják békén a heterókat, a melegeket/leszbikusokat, és kizárólag biszexel kezdjenek. A biszexek a legaljábbak, nemtől függetlenül: biszex vagyok, nem tehetek róla dumával pofátlan modon felmentik magukat a csalás miatt.
2022. szept. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!