Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Mi a véleményetek a meleg pasikról?

Figyelt kérdés

Inkább pozitívan, vagy inkább negatívan gondoltok rájuk?

Emberileg mit gondoltok róluk?Ismertek-e melegeket? Ha igen, jó kapcsolatot ápoltok velük?



2021. dec. 17. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Igen, ismerek.

Hihetetlenül sznob és kritikus, de legalább őszinte. Ha tanácsot kérek tőle, mindig tudom, hogy ez most fájni fog, de igaza van, mert két lábbal a földön jár.

Egyetlenegy problémája van, szegénynek nem kifejezetten jó a gay-radarja és mindig heteroszexuális fiúkat talál meg, amitől szenved :(

2021. dec. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
A harmadik opció: semleges.
2021. dec. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy sokfélék mint a leszbikusok.


Vannak bi és meleg srácok akikkel nagyon jó barátok vagyunk, mert van közös témánk, hasonló helyekre járunk, hasonló filmeket, könyveket szertünk...

És igen, valamilyen szinten inkább biztonságban érzem magam mellettük. (A heteró pasik esetén általában valahogy mindig kiderül, hogy csak meg akarnak dugni, én meg igaz barátként tekintettem rájuk. Ez bizonyos esetekben azért rohadt veszélyes tud lenni, mert vannak férfiak akik erre úgy reagálnak, hogy na majd ők megtanítanak élvezni a férfi nemet 😒💀)


De ugyanakkor meleg srácok között is vannak olyanok, akik tudnak néha baromira szexisták lenni, vagy átgázolni az ember határain úgy brahiból.

2021. dec. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek párat,de még sehogyan sem volt kapcsolatom velük.
2021. dec. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!