Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Olyan, aki szemüveges és a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan, aki szemüveges és a párja is az? (Leszbikus!)

Figyelt kérdés

(Hogy nyersnek hangzik a kérdés, csak azért van, mert problémázott a rendszer a megfogalmazásokon.)


Feltűnt ez valaha is? Mármint az értelemszerű, hogy igen, láttátok egymás arcát, de került ez valaha is szóba bármi úton-módon, netán mulatságosnak tartottátok, viccelődtetek rajta?



2022. szept. 4. 06:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Csak én nem értem a kérdést, valójában mire is szeretne konkrétan rákérdezni a kérdező?😃
2022. szept. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Én erős szemcsit hordok, fiú vok, 18 éves.

Barinőmnek meg viszont nincsen :)

2022. szept. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
2: biztos az erős szemüveg miatt nem láttad a kategóriát
2022. szept. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
Láttam, főleg úgy hogy a címben is benne van. Huszadszor olvasom el, de nem érzem mire szeretne konkrétan rákérdezni a kérdező 😃
2022. szept. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akkor gyengébbek kedvéért óvodás szinten: Van itt olyan leszbikus szerelmes pár, akik mindketten szemüvegesek? Ezen kívül került ez a tény valaha is szóba köztetek? Akár viccelődve, akár bármilyen módon?
2022. szept. 4. 13:10
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Elmebeteg vagy kérdező! Ennyi erővel akik heterók és a férfi is szemüveges meg a nő is, azok szerinted ezen viccelnek? Nem is értelek, úgy vagy hü..e ahogy vagy.
2022. szept. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindketten szemüvegesek vagyunk. A kapcsolat elején beszéltünk róla, kb hogy ki milyet hord, mióta stb. De viccelődni nem szoktunk, ahogy az egyforma hajszínen sem.
2022. szept. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk éjjel-nappal ez a téma. Bármikor jót tudunk vigadni rajta. Van hogy nem is mondunk semmit, csak megkoppintjuk a másik szemüvegét és nevetgélünk rajta. Mit hozott az élet. Én szemüveseg vagyok, egyedül tengődtem a jól látók és kontaktlencsét hordók világábn, majd megismertem páromat, aki szintén szemcsis. Szerelem volt első LÁTÁSRA. 🤓

Ez nagyon ritka, tudom, de valóban előfordul ilyen.

2022. szept. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
😂😂😂
2022. szept. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kedves #7-es, köszönöm az értelmes válaszodat, mertem remélni, hogy lesz legalább egy ilyen. Ugye, hogy nem volt megerőltető?😉
2022. szept. 6. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!