Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hetero lányként kérdezem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero lányként kérdezem leszbi csajoktól, mert nem sikerül megfejtenem. Miért van az, hogy leszbi párból az egyik a "fiú lány", vagyis haj, öltözködés tekintetében fiús?

Figyelt kérdés
Nem értem, miért nem szeretheti egymást két szép, csajosan kinéző lány (pl. hosszú haj, szoknya), miért kell az egyiknek beállni fiúnak, elcsúfítani magát? És mivel a lány lányt szeret, a nőiességet, miért nem zavarja, hogy a másik meg fiús? Ennyi erővel fiúval is tudna járni, tehát nem hiszem, hogy full leszbi!

2022. szept. 22. 21:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%

Heteró lányként ez miért érdekel? :D szerintem pasi vagy, aki bosszankodik, hogy nem kettő szép, lányos lányt lát, mert “belerondít” egy fiús..


Azért, mert így érzi magát jól a bőrében. Te miért szereted azt a cipőt hordani, amit mindig hordasz?

2022. szept. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Egyáltalán nem kötelező férfit játszani, vannak nőies párok is. Kinek mi tetszik. Egy nő nem csak a tűsarkúban, hosszú hajjal tud nőies lenni.
2022. szept. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
10%
Igaz. Az ilyen párok nőtagjai csak a behatolást nem akarják valamilyen trauma miatt, a fiús tag meg tkp. transz férfi, csak nem vállalja fel.
2022. szept. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem a párkapcsolati dinamika az, hogy az egyik fél feminin a másik maszkulin. Attól függetlenül hogy két férfi, két nő vagy egy férfi és egy nő. A maszkulin hetero nő pl 100% hogy egy feminin férfival lesz együtt sokáig. Hiszen a lélek a saját kiegészítésére vágyik, nem saját magára még egyszer. A test pedig kinek farokra, kinek puncira.
2022. szept. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne általánosíts! A leszbikus kapcsolatok többségében két nőies nő, egymást nőnek tekintve van jelen. Az outsiderek gondolják hogy lány meg férfi szerepkörök vannak. Léteznek ilyen kapcsolatok IS, de nem ez a többség.
2022. szept. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%

Lehet, hogy a két "csinos, hosszú hajú lány szoknyában" attitűdre "férfiasabb", mint a rövid hajú, nem öltöztetős Barbiként felöltözött lány ennyi erővel.


A leszbikusokat a NŐI TEST vonzza, ha a "nőiesség" vonzaná, akkor egy aktuális társadalmi trend szerint csajos pasi is jó lenne.


A nőiesség meg a férfiasság eleve csak kedv szerint manipulálható társadalmi koncepciók, koronként és országonként eltérő, hogy mit értenek alatta. Amikor pl. Károly király először házasodott, akkor részben azért nem hagyták jóvá, hogy Camilla királynét vegye feleségül, mert a késő 70-es évek, korai 80-as évek brit nőideálja szerint Camilla férfias volt, és nem mutatott volna jól a kirakatban. Diana hercegné meg a korszellem szerint nőies volt. Most tedd egymás mellé a két nőt; milyen szembeötlő különbséget látsz, ami alapján az egyiket "kvázi férfinek" bélyegezhették?


Csak konformista, konzervatív hülyeség ez a maszkulin-feminim leosztás. Mondom úgy, hogy kinézetre "csajos" vagyok.

2022. szept. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Az a jelenség, amit az ötös említ, az bizonyos szintű homofóbiából ered. Hiába két férfi van együtt, a heterók kényszeresen bele akarják magyarázni, hogy "az egyik a nő a kapcsolatban", mint ahogy a leszbikusok esetében, hogy "az egyik a férfi a kapcsolatban", mert nem tudnak elfogadni egy nem konzervatív hetero koncepciót. Még az eltérő nemű párok esetében sincs meg az-az "ellentétes nemi dinamika" feltétlenül, amire a retardáltabb kormányok és egyéb tekintélyelvű erőszakszervezetek (pl. szervezett vallások) élvezkednek.
2022. szept. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

1.Én még egy ilyen párt se láttam.

2.A hülye is látja, hogy pasi vagy.

3.A 3-as is te vagy kamuprofilról.

2022. szept. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

8-asnak:

1. én igaz, nem gyakran, de csak ilyen párt láttam! Valószínű, a két lányos lány nem feltűnő, jobban álcázzák magukat.

2. nő vagyok, és elborzaszt, ha egy szép csaj eltünteti a nőiességét.

3. nem a 3-as vagyok, de el tudom képzelni az ő magyarázatát.

2022. szept. 23. 09:17
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
Akkor hogy egy élő példát is hallj: 2 éve vagyunk együtt a barátnőmmel, a legnagyobb hobbink az öltözködés, vásárlás, szépségszalonba járás. Imádjuk a nőies ruhákat, szeretünk sminkelni. Sem én, sem a barátnőm nem jönne össze soha fiús lánnyal.
2022. szept. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!