Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi a véleményetek mit tennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek mit tennétek ebben a helyzetben ?

Figyelt kérdés
Pár hónapja jóba lettem egy lánnyal és ezalatt az idő alatt szinte a legközelebbi barátom lett. Nagyon jól megértjük egymást és jó páros vagyunk együtt. Rájöttem többet is érzek iránta és nem sokkal később kiderült hogy ő is ugyanúgy érez ahogy én és lefeküdtünk. Ezután pedig közölte velem hogy nem tudna velem soha együtt lenni a hite miatt. Nem tudja feladni a hitét semmiért sem. Ezután kérte hogy maradjunk barátok. Foggalmam sincs mit csináljak, mert én tényleg nagyon szeretem őt és látom rajta hogy ő is engem,de ugye ott van a hite. Ti mit tennétek a helyemben ?

2022. szept. 22. 21:18
1 2
 1/12 Csicuki ***** válasza:
93%

Nemnnagyon tudsz vele mit kezdenin😅

Ha ő nem akarja elengedni a hitét 😅

2022. szept. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
El-hit-te...
2022. szept. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Legyél vele türelmes, a vágy a legtöbbször erősebb, mint a hit. (Egyébként nincs semmi rossz abban keresztény szempontból, ha szeretitek egymást.)
2022. szept. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Olajra lépnék. Aki ennyire valláskárosult annak a tudat alattija tele lesz olyan komplexusokkal, blokkokkal amit max. egy profi pszichomókus tudna kezelni. Egyszeri átlagemberként neked ez nem fog menni újra és újra fel fognak bukkanni (+ készülj fel hogy a valláskárosultak nagy része hittérítőnek gondolja magát és addig nem nyugszik amíg te is ott nem térdepelsz a szektájában).
2022. szept. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 StevenUp ***** válasza:
92%
Akkor a hitével ollózzon tovább.🤷‍♂️ Hagyd rá, majd jön másik
2022. szept. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Tiszteletben tartanám a kérését és békén hagynám.
2022. szept. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%

#4 "valláskárosult" xDDD hát ez jó.

Egyébként hol tiltja a vallás (mondjuk a biblia) a homoszexualitást?

Én ezt találtam:

"A Biblia semmit sem mond a „homoszexualitásról”, mint a személyiség veleszületett dimenziójáról. A szexuális irányultságot a bibliai időkben nem értették."

2022. okt. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
#7 "Ha valaki férfival hál úgy, ahogyan asszonnyal szoktak hálni, mivel utálatosságot követtek el mindketten, halállal lakoljanak" - fél perc gugli
2022. okt. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

“You shall not lie with a male as with a woman; it is an abomination.”

A nőkről van kiemelten írva? :D

2022. okt. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#9 hát az a fura hogy leszbikusokról egy szót sem ír, szóval elvileg az még egy valláskárosultnak is szabad lenne 😂
2022. okt. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!