Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti mit tennétek a helyemben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben ebben a se veled se nélküled helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy nő akibe szerelmes vagyok, ő nem szerelmes belém de ugyanúgy megtart engem mint lehetséges első opciót, és természetesen nekem is ő az első opció. De neki ott van egy második opció is egy másik személy. Én csak őt gondolom komolyan, nekem viszont versenyeznem kell ezzel a másik személlyel, a lány pedig akit szeretek nem tud dönteni,én meg vele képzelem el az életem, számomra ő az igazi, mindenki más akivel próbálok ismerkedni csak azt bizonyítja hogy egyikükkel sem az igazi, egyikük mellett sem tudok önmagam lenni, felszabadult lenni ,csak mellette.

Részletesebben (a gátló tényezőkről-amik a személyiségünkből fakadnak és ami egyébként kevesebb mint amennyi jò tulajdonságot látunk a másikban) privátban beszélhetek. Meg erről az egészről részletesebben privátban.



2018. júl. 14. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Ha vacillál közted és egy másik lány közt,akkor kétlem,hogy viszonozza az érzéseidet,így pedig nem lennél boldog mellette.Illetve ha téged választ,fenn áll a veszély,azonnal kiugrik a kapcsolatból,amint talál egy "jobb partit".
2018. júl. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
* hogy azonnal kiugrik [...]
2018. júl. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Mióta?
2018. júl. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mi mióta?
2018. júl. 15. 08:35
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Megszakítanám vele a kapcsolatot. Bármennyire is fáj, aki ját÷kszernek tekint az nem érdemli meg ,hogy szeressem.
2018. júl. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mióta vagy ebben a helyzetben? Mióta tart ez?
2018. júl. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj :)
2018. júl. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Megmondom őszintén erre nem könnyű felelnem hogy mégis mióta tart.

Ultraintenzíven 1 hónapja, intenzívebben 2 hónapja. Az előttevaló időszak is tulajdonképpen erről szólt (tehát az elmúlt 6 és fél hónap), annyi különbséggel hogy nem tudtam közte meg egy másik nő között választani. De igazából arról volt szó, hogy azért nem tudtam a másik személyt választani, mert egy csomó minden hiányzott belőle, ami az elsőben megvolt. Csak az a néhány dolog vonzott benne ami ha ott lett volna az elsőben akkor minden tök szuper lett volna az első személlyel.

Tehát ez a se veled se nélküled egyre jobban kiélesedett ez alatt a hat és fél hónap alatt.

2018. júl. 15. 20:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írhatsz privátot! :)
2018. júl. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!