Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy mondtátok el otthon,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondtátok el otthon, hogy lányokat szeretitek?

Figyelt kérdés
2022. szept. 30. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak miután kiderült, mire számíthatok.

Anya/apa/öcsi, én a lányokhoz vonzódok.

2022. szept. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem lakom otthon és nincs komoly kapcsolatom, így még nem volt aktuális. Ha majd lesz egy komoly nő az életemben, akkor biztos egy komolyabb beszélgetéshez híven leültetném az érintetteket a kerekasztalhoz.

Ezután elmondanám, hogy mennyire szeretem és tisztelem őket, csodás életem van, remek munkahelyem, viszont valahol egy hatalmas űr tátongott, ami nem engedte, hogy boldogságra leljek. Aztán megismerkedtem valakivel, akivel úgy érzem, hogy már semmi gond nem érhet és ha mégis, akkor ketten minden vihart át tudnánk vészelni. Ő XY és szeretném, ha mindannyian kedvesek lennének vele, mivel szeretném, ha megismerkednének.

Ha elfogadnák, ha nem, ezt így ledarálnám közbevágás nélkül.:)

2022. szept. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egészen könnyen ment, mivel anyukám gyakorlatilag előbb sejtette, minthogy én be mertem volna vallani magamnak.


Volt egy barátom és nagyon frusztrált voltam, mert nyomás volt rajtam, hogy lefeküdjek vele. Anya látta, hogy valami nagyon nincs rendben, így rákérdezett, besźélgettünk róla többször is. Elmondtam neki, hogy nagyon félek az első alkalomtól, majd tanácsokat kértem. Adott is tanácsokat, magára az együttlétre vonatkozóan. Aztán elmondtam neki, hogy én nemcsak a konkrét aktustól félek, hanem mindentől, attól, hogy hozzámérjen egy fiú stb. Ezután már arra biztatott, hogy ha nem érzem magam elég felkészültnek, akkor ne tegyem meg, ne engedjek a barátom nyomásának, nem szégyen ha várni akar az ember.


Mivel az iskolában mindenki arra biztatott, hogy az ilyesmi természetes és meg kell tenni, én is úgy voltam vele, hogy ezt meg KELL tenni, túl kell esni rajta, ezért görcsöltem rá a témára. Viszont anya megnyugtatott, hogy nem baj ha nem akarom. Ennek hatására engedtem a belső késztetésemnek és megmondtam a barátomnak, hogy nem akarom. Kb.2 nap múlva szakítottam vele.


Elmondtam anyának, hogy szakítottam a barátommal és mivel látta, hogy innentől kezdve minden rendben vokt velem, visszajött a kedvem és nem stresszeltem nem is firtattuk tovább a dolgot. 4 évig egyedül voltam, köztem párszor megkérdezte, hogy van-e valami alakulóban, mondtam, hogy nincs és ennyi.


Aztán már egyetemista voktam mikor megismerkedtem az első barátnőmmel. Kezdteben csak barátnők voltunk, mindketten félénkek, nem igazán tudtunk mit kezdeni egymással, pedig vonzódtunk egymáshoz. Mivel mindig elmeséltem telefonon anyának, hogy milyen napom volt, mit csináltam stb, meséltem erről a lányról, bár én észre sem vettem, hogy mennyire sokat és mennyire jelentéktelen dolgokról beszélek vele kapcsolatban. Amikor összejöttünk, onnantól kezdve pár hétig kínosan kerültem a nevét amikor anyával beszéltem. De mikor már együtt voktunk egy hónapja és hazamentem, szemtől szembe nem tudtam tovább titkolni, elmondtam, hogy mit érzek iránta.


Mint kiderült anya észrevette, hogy mennyit csacsogtam róla, aztán észrevette a kínos szünetet is, így számított rá, hogy valami ilyesmivel fogok előállni. Azt mondta ha azt érzem, hogy ez jó nekem, és nem érzek olyan nyomasztó kényszert vele kapcsolatban, mint annak idején a barátommal, akkor legyek vele. Együtt is voltunk 2 évig, anya nagyon kedvelte őt.


Miután szakítottunk, megint egyedül voltam 1 évig, aztán újra nővel lett kapcsolatom. Ezt már egészen magától értetődően mondtam anyának. Ekkor még rákérdezett, hogy akkor végleg leszbikusnak érzem-e magamat. Mondtam, hogy igen, 100%-ig leszbikusnak érzem magam. És azóta így konkrétan nem volt téma a leszbikusságom, de a kapcsolataimat megbeszéljük persze.


Úgy érzem nekem van a legjobb anyukám a világon🥰❤

33/N

2022. szept. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok Anyukádhoz/nak!
2022. szept. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%

A számmal :Anyu,apu a lányokat szeretem. Nagyonbevoltam tojva mert igazából,sosem volt téma otthon. Aztán minden sorozatban feltüntek és kicsit úgyéreztem,hogy nemigazán kedvelik őket.

Pedig csak annyi volt,hogy úgyérzik hogy ha nem kivánja a történet akkor nem kell annyira az arcukba tolni.

Apu tudta,sőt azt is,hogy kia barátnőm. Nem tudom,hogy honnan. És persze nem mondja el.

Anyám egy kicsit letört,hogy nem lesznek unokák,meg esküvő meg egyebek. (De lesz minden,ha nem itt, akkor vannak normális országok)


A testvéremet pedig hidegen hagyta. Annyit kért hogy előtte ne csókolozzúnk,mert attol "kanos" lesz.

2022. okt. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
3 -as. De szívesen elküldeném ezt az írásod anyukádnak. Azzal az előzménnyel hogy azt mondanám neki hogy ezt nem tudod hogy most elküldőm és ne is beszéljen róla veled. Csak olvassa ezt el 😊
2022. okt. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!