Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, aki nem neten ismerte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, aki nem neten ismerte meg a barátnőjét, hol/hogy sikerült?

Figyelt kérdés
2022. okt. 3. 20:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Egy discord szerveren sikerült megismernem a barátnőmet. Először csak együtt játszottunk, majd későbbiekben egy részeges este folyamán eléggé egymáshoz melegedtünk. Ekkor jött a csattanó, bevallotta nekem, hogy már régóta vonzódik irántam, csak nem merte mondani. Megtörtént minden, aminek megkellett és azóta együtt vagyunk. :3
2022. okt. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Beszelgettunk sokat, szexchateltunk is, videochateltunk is, aztan talalkoztunk ott tok jol mukodott minden, es azota is egy part alkotunk.)
2022. okt. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Buliban, ösztrosokk party még évekkel ezelőtt.
2022. okt. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hozzá jártam német órákra, nyelvvizsgára készültem.
2022. okt. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
Első barátnőmet itt ismertem meg, jelenlegi barátnőm pedig Tinderen.
2022. okt. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

Az exemet ismertem meg irl, kb egy baráti társoság voltunk, de egy meleg haverunk mutatott be és hozott össze minket.



De szerintem az ilyesmi ritka manapság, még a heterók is online ismerkednek, nincs ebben semmi.


Hacsak nem vagy nagyon aktív az lmbtq+ scénában, jársz bulizni, könyvklubba, filmklubba, előadásokra, szerintem irl ne várj csodát...persze összejöhet, de nem valószínű az ilyen mázli.


Ha viszont nem vagy aktívan része ezeknek a rendezvényeknek, akkor ne limitáld magad a közvetlen ismeretségi körre, mert annyira azért nem vagyunk sokan, hogy így túl sok sikerrel járj.


Egyszerűen van egy csomó nő, akivel a büdös életbe nem futnál össze, vagy távolság, vagy életmód, vagy egyebek miatt.



Hidd el, nem annyira rossz ám a társkereső, csak konstruktívan kell hozzáállni. Az összes ott lévő csaj is veled egy cipőben van, nincs mitől félni.

2022. okt. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
4- es! És hogy sikerült a nyelvvizsga? 😊 Mert ez sem mindegy!
2022. okt. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
7, Ez olyan olcsó, elcsépelt, unalmas és fantáziaszegény szóvicc, hogy nekem ég az arcom helyetted.
2022. okt. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

8 -as oké értelmezhető ez szóviccnek, de azért nem mindegy, hogy sikerült -e a nyelvvizsga vagy sem…

Vagy szerinted az mindegy? Csak mert közben lett a válaszolónak egy barátnője?

2022. okt. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A munkahelyemen (beugrós volt ) egy nappt volt csak nálunk ,de levett a lábamról, haha mostmár féléve vagyunk együtt!


(Kereskedelem, 22/N)

2022. okt. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!