Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen érzés az első leszbi szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés az első leszbi szex?

Figyelt kérdés
2022. okt. 22. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A vonzodás és a gátlások játéka. Senki nem tudja elöre, hogy hogyan fog elsülni. Ha ilyen gondolatokkal kacérkodo L vagy, csak akkor tudod meg ha megprobálod. (Ha kiváncsi kisfiu vagy akkor sem:-)
2022. okt. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem, hogy ezt bárki is szavakba tudná önteni. Át kell élni és kész! :)
2022. okt. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Esetlen volt, de nem rossz.



És igen, az emberen egyrészt ott a nyomás a sztereoyípia miatt, hogy nőként a női testet már ismered, szóval automatikusan jó vagy a szexben.


Emiatt sajnos úgy éreztem túl kell lennem rajta, hogy minél előbb teljesíteni tudjak, de ez butaság volt. Mivel huszonévesen vesztettem el, azt éreztem, hogy

elkéstem vele, mindenki már szuper tapasztalt, mindent tud. Így tíz év távlatából ez se volt így, az exemnek is én voltam az első barátnője.


A partnered igényei úgyse egyeznek a tiéddel, szóval a tapasztalat szerzést, a másik testének megisnerését, a beszélgetéseket úgysem tudod megúszni, de ne is akard.


Pusztán attól, hogy mechanikusan csinálod qmit jónak gondolsz, még nem garancia semmire. Nincs két egyforma nő, és nincs két egyforma párkapcsolati dinamika.


A kulcs az odafigyelés, az őszinte odafordulás és a kommunikáció.


Az esetlenkedés meg természetes, az ember ilyenkor zavart, izgul, és általában alábecsüli, hogy milyen könnyű izmokat meghúzni, begörcsölni, beleakadni a takaróba, leesni az ágyról, stb.

2022. okt. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nehéz szavakba önteni. Én nekem csak egy szó jut eszembe, az hogy csodás volt.
2022. okt. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Életem egyik legjobb éjszakája volt
2022. okt. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!