Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek létezik, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik, hogy valaki azért utasítja el a közeledéseteket, mert titkon mégis vágyik rá?

Figyelt kérdés
Azaz megijedt a saját érzéseitől? És maga előtt sem meri bevallani? Vagy ez hülyeség?

2021. dec. 23. 08:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
68%

Persze.

Nekem a szomszéd asszony ilyen.

Eléggé gyerekes, mintha az óvodában lennénk.

2021. dec. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%
Nincs eleg batorsaga pedig szeretne ..megtorik az ilyen elobb utobb :)
2021. dec. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Most inkább úgy érzem, hogy utál
2021. dec. 23. 09:03
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Elképzelhető... az más kérdés hogy mit tudsz csinálni (gondolom nem akarod játszani a pszichomókust). Ettől még az általános, hogy aki elutasít azok 99%-a azért teszi mert nem jössz be neki / nem akar lányos kalandokat.
2021. dec. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
Ha 20 alatt vagytok, akkor lehet :D később már ez azért van, mert tényleg nem akar semmit
2021. dec. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell ebbe többet belelátni, mint ami van. Ha esetleg mégis nem tudja magát elfogadni így, pedig bejössz neki, és távol akarja tartani magát tőled, akkor az azt jelenti, hogy maradj távol. Volt olyan nekem is, hogy hiába mondtam százszor, hogy hagyjon békén semmit nem akarok tőle, úgyis hajtotta a magáét.
2021. dec. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%
A nem az nemet jelent . Úgy látom, nem csak a pasik szeretik saját szájízük szerint értelmezni az elutasítást, és bedumálni maguknak, hogy igazából akarja őket az aki elutasította őket.......
2021. dec. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
39%
Simán lehet ilyen.Ugyanis volt olyan nő, aki órákig fogta a kezem miután én kezdeményeztem a kézfogást, ölelés után megpuszilta a tarkóm, sokszor megpaskolta a hátsóm, megsimogatta az arcom, a pasija háta mögött pár másodpercre megfogta a kezem a nap végén, azt mondta mindig mellettem lesz, összezavartam a kiöltözésemmel és napról napra szebb vagyok, mégis azt mondja ő sem nem leszbikus, se nem biszexuális, pedig szinte biztos, hogy hozzám vonzódott, túl intim módon viselkedett.Lehet más nőhöz eddigi életében nem vonzódott, de hozzám szinte biztosan, mégis elutasítóan viselkedik.Sőt, már ignorált is.Mi a Te történedet kérdező?
2021. dec. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
*történeted
2021. dec. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Én totál így működök :(.
2021. dec. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!