Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Kinek hogy fogadta a baráti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hogy fogadta a baráti közössége/család, mikor el mondta nekik hogy leszbikus?

Figyelt kérdés

A kérdésem azért teszem fel, mert én eddig nem mertem felvállalni barátaim előtt. Itthon tudják persze, de ők is úgy válaszoltak, "Majd változik ez." így elég kellemetlenül érint a dolog, mikor olyan volt vagy épp olyan téma van, amiről a kapcsolat szól, vagy hogy kinek ki tetszik és hasonlók. Sok olyan kommentet olvastam hasonló kérdésre, hogy megalázták, kirekesztették, és terrorizálták őket miután felvállalták magukat. Ezektől félek...

Tudom magamról és el is fogadom magam így hogy ez a szexuális beállítottság. De sosem tudtam fiúra úgy tekinteni hogy akár kapcsolatot is kezdenék vele, akármennyire is próbáltam. Változtatni akartam ezen a családom kedvéért, de nagyon rossz volt erőltetni, hogy az vagyok, aki nem.

Kellemetlen volt visszautasítani ha valaki randira hívott, és hazugságban élni abban a helyzetben és az eddigi életemben is ezt érzem. Kezdem saját magam utálni...

Igaz, sosem volt kapcsolatom lánnyal, (Mert hát hogy lenne ha nem tudja rólam senki, hogy ki és mi vagyok.), de szerelmes voltam már, plátói persze, mert a barátságom többre tartottam az érzéseimnél.

Remélem találok hasonló sorstársakat. Köszönöm a válaszokat és az üzeneteket előre is.


(Egyébként Nyíregyháza és Debrecen az a város, ami közel esik hozzám és szívesen utazok is oda, ha esetleg személyesen is szeretne beszélni erről valaki.)



2022. nov. 26. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Én már el is fogadtalak.
2022. nov. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadták.
2022. nov. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
Hány éves vagy, kérdező?
2022. nov. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok. Elnézést, ezt le hagytam.
2022. nov. 26. 21:21
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Néhány barátomnak mondtam el hogy a lányok is érdekelnek. Nem volt semmi eszméletlen reakció, mivel tudják hogy eddig sem másztam rájuk és társai, így ez csak egy tény. Ha bármikor is hozzájuk érek azt kizárólag barátilag vagy viccből csinálom. Család még nem tudja, majd ha idősebb leszek. Szerintem ha már jó pár éve leszbikus vagy, akkor nem fog ez változni. Én is gondolkoztam anno hogy lehet csak időszakos, de ez majdnem 3 éve volt.
2022. nov. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!