Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus vagyok ha szexen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok ha szexen gondolkozom férfiakkal de kapcsolat nem érdekel?

Figyelt kérdés
Fiatal koromtól tudom, hogy a nők vonzanak. Nem tudok érzelmieg elképzelni egy jól működő kapcsolatot férfiakkal. Amikor bulikban vagy barátok megkörnyékeznek általában az egész testem feszült lesz és egyszerűen csak nem érződik természetesnek vagy kellemesnek. Ugyaanakkor az elmúlt egy évben elkezdtem gondolkozni azon, hogy nagyon szeretném, ha egy férfi rendesen megdugna. Társkereső appokon átállítottam, hogy a férfiakat is mutassa ne csak a nőket, de a beszélgetés, találkozás stb semmi ilyemi nem érdekel, tényleg csak a durva szex de masztizás után ez a vágy is elül egy darabig. Csókolózás semmvonzana még szex közben sem. Mit gondoltok, biszex lehetek? 21/nő

2022. dec. 24. 23:20
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Persze, valoszinuleg az vagy.
2022. dec. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Szimplán hülye vagy.
2022. dec. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8%

Írj és ájulasig baszlak...

45F (18cm)

2022. dec. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Biszex vagy.
2022. dec. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem lehet hogy csak maga a fsz hiányzik? Mert az alapján ahogyaz érzéseidet leírtad a férfiak iránt,leszbikus vagy. Szóval ha tegyük fel az alkalmi párodnak felcsatolható lenne, és azzal csinálnátok durván, nem lehet hogy ez a vágyad ltűnne? Szerintem egy próbát megérne, de igazából ha egy palival lefeklszel egyszer abból sem lesz semmi, max nem csinálod többször.
2022. dec. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
A leírásod alapján homoromantikus biszexuális vagy. Ez annyit tesz, hogy romantikus értelemben csak a saját nemedhez vonzódsz, de szexuálisan mindkettőhöz.
2022. dec. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

vágyaid vannak, fel vagy töltve és vágyakozol az érzésre.

Mivel a lányakat szereted ajánlom h keress egy lányt aki esetleg nyitottabb a dologra.

Ha nem sikerül letenned ezt a feszültséget simán össze jöhetsz egy pasival, ha ez a vágyad.

2022. dec. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Vagy biszex vagy, vagy egy perverz keszbikus, akit felizgt, ha valami perverzre gondol (pl. neki egy pasi)
2022. dec. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
bele mennék de félénk ronda és kis pöcsű vagyok szóval tök értelmetlen volt írni
2022. dec. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
34%

Olyan lány vagy, akiben el van ásva egy nem megfelelő szülői minta. Olyan lány vagy, akit valamilyen irányítani, dominálni kell, aki nem tud/akar minden alkalommal határozott lenni.


Valószínű, hogy érzékeny a hüvelyed, érzed az izgalmat belül is, ami rendben van. Csak mivel gyerekkorod óta MINDENHOL azt hallod/látod (csak burkoltan), hogy a nőbe faszvaló, így automatikusan ez az első verzió a problémád megoldására.


Minden nő vágyik arra, hogy jó keményen meg legyen bszva, irányítva legyen az ágyban. Persze ki-ki milyen arányban kívánja. (A férfiaknak is vannak ilyen vágyaik, csak többségük nem igényli a behatolást. :))

2022. dec. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!