Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok/ biszex nők! Hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok/ biszex nők! Hány évesen, és hol ismertétek meg a párotokat? :)

Figyelt kérdés
2022. dec. 25. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én anno facen ismertem meg, eleve már ismerősök voltunk, aztán reagált egy posztomra és elkezdtünk beszélgetni. 19 eves voltam mikor összejöttünk, de már nem vagyunk együtt.


21/L (leszbikus)

2022. dec. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

21 évesen egy szórakozóhelyen. Ami feltűnt, hogy nagyon szemez velem, de nem mertem odamenni hozzá. Rendeltem egy italt közben én is szemeztem vele majd az ital felbátorított és végül odamentem.

Beszélgettünk, számcsere majd jöttek a randik és egy 2 éves kapcsolat lett belőle.

Jelenleg 25 éves vagyok és biszex.

2022. dec. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
sajna nincs parom.
2022. dec. 26. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem sincs :/
2022. dec. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

27 évesen, társkeresőn



32/N

2022. dec. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én itt gyakorin, 19 voltam, de nemrég vége lett, az kérdéses, hogy végleg-e
2022. dec. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!