Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányként hogyan kell egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként hogyan kell egy másik lánnyal flörtölni?

Figyelt kérdés
Elég zárkózott személyiség vagyok, de szeretnék ismerkedni, viszont gőzöm sincs hogy kellene belekezdeni vagy flörtölgetni. Tudnátok tippeket adni?

2023. jan. 3. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

1. ha zárkózott vagy, inkább hagyd, hogy a másik kezdeményezzen

2. ha mégse, akkor úgy mint egy sima barátnőzés

2023. jan. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Személyes "módszert" tudok írni, ami nálam mindig beválik. Persze attól függ, kivel akarsz flörtölni. Munkahelyen/suliban vagy pedig utcán egy vadidegennel? Én azt úgy szoktam, hogy odamegyek és felteszek neki valami nagyon hülye és szokatlan kérdést. (Pl. szia, lehet egy kérdésem? Szerinted jó seggem van/jól nézek ki..., vagy szerinted hogy kell felszedni egy lányt buliban?) vagy valamit, amitől meg fog jegyezni és kicsit szokatlan, ugyanakkor merész is egyben. Lehet hülyeség, de nekem ez eddig 5/5ször bevált, szóval ez tapasztalat. De ehhez azért az kell, hogy leszbikust/biszexuálist szólíts meg

Remélem tudtam segíteni

2023. jan. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%

#1-2 nektek kéne meggyógyulnotok agyilag, mert elég nagy a baj veletek!

Mivel érzitek magatokat külömbnek, hogy ilyen ordenáré primitív módon kommenteltek???

Jobbak vagytok?

Mondj indokot, miért "betegség" szerinted amiben mi élünk, leszbikusok?

2023. jan. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

3: az ilyennel felesleges... nem érti

amúgy hál'Istennek az esetek többségében törlik is

2023. jan. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
#3 Nézd a kategóriát Pistike
2023. jan. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%

Nem is igazán izgat mostmár, elengedtem.

Meg hiába pontoznak le, ha én megmondom, hogy jobb lenne kicsit magukba is néznének.

Sokmindenkinek fáj szembesülni az igazsággal. :)

2023. jan. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
#7 Bocsi, milyen igazsággal?😂😂
2023. jan. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A kezdésben megpróbálok segíteni.


Fontos, hogy elsőnek mindig barátság legyen a cél, mert sosem lehet tudni, hogy az adott lány/nő leszbikus/biszex-e. Megkérdezni meg ismeretlenül nem illik (szerintem).


Próbálhatsz jeleket adni. Ezek nem 100% biztos jelek, de több, mint a semmi. Tehát: szemezz hosszan, esetleg kapd el a tekintetted, ha rádnézne.

A pirulás illetve zavarba jövés a kiszemelt előtt automatikusan fog jönni. De találkoztam már olyan lánnyal is aki a közelemben dadogott (az is jel volt, de ritka).


Ha már barátok vagytok akkor dícsérheted az alakját, személyiségét stb.


A jelek nem 100%-osak, de figyeld te is őket, sosem lehet tudni.

2023. jan. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Baratkozas, beszelgetes.

A titok nyitja.

2023. jan. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Barátkozni kell, próbáld megismerni. Lehet nincs is közös témátok, akkor meg tök fölösleges erőltetni bármit.

Aztán ha már ide-oda elmentek kettesben, akkor jöhetnek a finom célzások. Odaülsz szorosan mellé, megfogod a kezét, megdicséred az alakját stb.

Ja és online nem lehet ismerkedni, sokan beleesnek ebbe a csapdába. A telefon kijelzőjén a házit meg lehet osztani, arra tökéletes, de csakis élőben tudod megismerni a másikat.

2023. jan. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!