Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Sosem voltam nővel sem ezért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem voltam nővel sem ezért kérdezem hogy amikor elélvez egy nő vagyis amikor női ejakuláció ki jön akkor még nagyobb hang jön ki vagyis akkor még nagyobb orgazmus jön?

Figyelt kérdés
2023. jan. 26. 12:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező, szerintem keres rá a neten. ;)
2023. jan. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Mióta az eszemet tudom, vonzannak a nők is sőt jobban mint gondoltam. Még én sem voltam nővel, de sose jutott ezsembe ehhez hasonló kérdést feltenni. Gugli azt kész. Nézz amatőr videókat. Lehet van olyan amiben látszik az, ami érdekel. Vagy mi...
2023. jan. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor madzturbálsz akkor hogy mész el, mert te is nő vagy, szerinted mi változik
2023. jan. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
13. Lehet kérdező még sosem maszturbált 🤔🤔🤔
2023. jan. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Én tényleg szeretném megérteni a kérdést és válaszolni rá.


Feltennéd újra csak másképpen megfogalmazva?


Mi van az orgazmussal? Mi van a hanggal? És mi ez a baráti hát masszírozás dolog?

2023. jan. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
52%
Ha egy nő igazán elelvez,bizony távozik a huvelyebol elég sok váladék!Van amikor olyan mennyiségű,mintha a férfi pénisze lőtte volna!
2023. febr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!