Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mégis hol ismerkednek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hol ismerkednek a leszbikusok?

Figyelt kérdés

Hol ismerkednek a leszbikusok, de most komolyan? :D

Ha nem meleg szórakozóhelyen vagy társkeresőn...

Nem vagyok kétségbeesve, mert voltak már hosszú kapcsolataim. De az vagy sulinak vagy társkeresőnek köszönhető.

És bevallom a társkeresők nagyon nem vonzanak, főleg hogy a fent lévő nők fele kamu vagy inaktív, stb.

Tök jó lenne élőben ismerkedni, de hol?! Meleg szórakozóhelyre néha el szoktam járni, de hát főként meleg férfiakkal van tele. Nagyon beszélgetést se tudok kezdeményezni ott nőkkel, mert hatalmas a ricsaj, vagy hulla részeg az illető, vagy csak szimplán nem ismerkedés céljából van ott.

Szóóóval, hol szoktatok ismerkedni kedves leszbikus lányok/nők?

Főként a 25-35 év közötti korosztálytól várok választ.

Egyébként miért nincsenek konkrét leszbikus szórakozóhelyek? Nem akarom elhinni, hogy ennyire nincs rá igény :D



2023. márc. 22. 14:22
1 2
 11/11 anonim válasza:

Sziasztok ez engem is érdekelne:)

Írjon, aki szeretne ismerkedni

34N/bi

2023. jún. 4. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!