Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok! Nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Nektek milyen típusú nők jönnek be? (külsőre, belsőre).

Figyelt kérdés

Jó, nyilván tudom, hogy simán előfordul az, hogy az elképzeltnél teljesen eltérő lánnyal jövünk össze, mert éppen ő fog meg minket.

Viszont engem az érdekelne, hogy milyennek képzelitek el, milyen típusú nőket néztek meg, kik keltik fel az érdeklődéseteket, ha mondjuk egy nagyobb társaságban vagytok, filmet néztek stb.

Illetve ehhez képest milyen lánnyal vagytok/voltatok együtt, mennyire volt megegyező az általatok elképzelttel.


23 éves vagyok, a kérdés csak azért érdekel, hogy amiket leírtok összehasonlítsam magammal:)



2023. máj. 1. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Külső: nagyon sokféle, tetszik, ha valaki természetesen szép, a sok sminket utálom. De hogy példa is legyen, nagyon tetszik pl Jenna Ortega vagy Mackenzie Foy. De nekem ez nem fontos, volt már, hogy egy lányt teljesen átlagnak láttam, aztán beleszerettem és hirtelen ő lett a leggyönyörűbb lány a világon, szóval én mindig szépnek látom azt, akit szeretek.

Belső: a legfontosabb, hogy legyen mindig miről beszélni, megértő, kedves legyen, meghallgasson, tudjon tanácsot adni, megvigasztalni, legyen humoros, nagyjából valljunk hasonló nézeteket, és tudjak mellette önmagam lenni, legyen hűséges. És én is megadhassam neki ezeket.

2023. máj. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Dögös, extravagáns csajok, mint pl Joan Jett rövid hajú korszaka, Jenny Shimizu, Éve Salvail, Clea Duvall, Rhea Ripley, Julie Bell...


Az életkorom meg az érdeklődési kört is ebből gondolom látod.

2023. máj. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
5%

Külső: nőies, egyedi, saját stílus,ne csak az aktuális trendek majmolásából álljon a megjelenése.


Belső: Határozott, erős személyisége legyen és számomra kizáró ok ha már volt pasival.

2023. máj. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Külső: jellemzően mindegy, csak legyen természetes a megjelenése. A vakolatnyi sminket pl. nem szoktam kifejezetten szimpatikusnak találni.


Belső: legyen pozitív hozzáállása az élethez. Pl. ha problémája van, akkor ne azon legyen, hogy az én életkedvemet is elvegye kesergésében, hanem álljon hozzá relatíve talpraesetten. A humor és az intelligencia (nyilván) szintén fontos. Meg legyen valami hobbija, és ne csak netflixen/tiktokon/videójátékokkal töltse a szabadidejét.

2023. máj. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!