Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csajok! Milyen lányok jönnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Milyen lányok jönnek be nektek külsőre és belsőre?

Figyelt kérdés

Minimum hány és max. hány évessel jönnétek össze?

Életkort is írjatok légyszi, illetve azt, hogy ti fiúsak vagytok, lányosak vagy unik.🤭



2022. dec. 16. 08:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%

Mint a Froster Csenge, az a lány engem konkrétan használhatna mint egy tárgyat.


Amúgy én is inkább lányos vagyok.

2022. dec. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Ezt megint egy olyan kérdés, ahol hosszas sorokban lehetne taglalni az egyes válaszokat, de próbálok rövid lenni.


Nekem a lályos lányok jönnek be kizárólag. Hosszabb haj (színe mindegy), relatív szép arc (kinek mi). Vékony, átlagos esetleg kis plusszal megáldott alkat, ha sportos azt is szeretem.

Belsőre legyen kedves, rendes, megértő és őszinte. Számomra mindig is fontosabb volt a lelki része a kapcsolatnak.


Én 25 vagyok, +5/-5 szerintem belefér, mint korkülönbség. Én is lányos vagyok.

2022. dec. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Én kb. "blue jeans femme" vagyok :)

Nekem bejönnek a fiús, lányos, és uni lányok is külsőre.

Korban 25-50 év között.

Belsőre legyen kedves, okos és megértő.

A belső értékek a legfontosabbak komoly kapcsolatnál.

Tapasztalatból inkább egy lányosabb lánnyal jönnék össze, ez jobban szokott működni.

35 L/N

2022. dec. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
7%
Legyen jó nagy kerek feneke.
2022. dec. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
#4 te biztos pasi vagy
2022. dec. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5 Jó, hát most na...csajnak érzi magát.
2022. dec. 16. 15:08
 7/11 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
97%

Ez tényleg olyan kifejtős kérdés, válaszoltam már ilyenre korábban, úgyhogy inkább bemásolom onnan a lényeget és pótolom, ami hiányzik. :)


Engem legfőképp a kisugárzás fog meg igazán. Van egy nőtípus, ami számomra az igazi nő képét sugallja, de ezt nehéz pontosan konkretizálni. Én szeretem, ha egy nőnek van tartása és kicsit zárkózottabb, viszont szeretem, ha emellett határozott.

Nekem a lexikális tudás annyira nem is fontos, ezért én nem úgy fogalmaznék, hogy legyen okos, hanem hogy legyen értelmes. Kedvelem a mély beszélgetéseket, ezért fontos, hogy a főbb kérdésekben is véleményt tudjunk cserélni, ne csak üresen csevegni, mint a robotok.

Ha egy nő szemébe nézek, én szeretem látni a gyengeségeit, a törékenységét, a bölcsességét, a törhetetlen erejét és a belülről épülő önbizalmát, önbecsülését. Szeretem látni, hogy a tapasztalásai nyomot hagytak benne, mert akkor biztosan végbement egy fejlődés is a lelkében egy önismereti fázison keresztül. Szeretem azt látni, hogy tudja, hogy ki ő és ez teljesen harmonizál is azzal, amit mutat. Tudom, hogy senki sem tehet arról, hogy az élet megedzette-e már vagy sem, viszont rossz dolog mindenkivel történik élete során és a személyiségünktől függ, hogy ez hogyan csapódik le bennünk. Ha valakit semmi sem érint meg, semmi sem gondolkoztat el vagy tör meg egy picit, az számomra kissé felszínes ember. Nekem vonzóbb egy titokzatos, élettel és érzelmekkel teli, mesélő szempár, mint egy rideg, érzéketlen, üres, de gondtalan tekintet, amin nyoma sincs az életnek.

Na és a humor! Az kell, szeretem ha jól el tudok szórakozni egy nővel és lecsapja a magas labdákat. :) Azt is szeretem, ha kicsit kacérkodik, flörtöl. Persze nem mindenkivel, csak azzal az egy emberrel, akivel van. Szerintem fontos, hogy hónapok, évek után is legyen meg az a kis izgalom és tűz, amit ezek adnak. Én úgy gondolom, hogy ez picit megfűszerezi a kapcsolatot.

Természetesen az, hogy legyen megértő, kedves, gondoskodó, gyengéd, segítőkész, stb az alap dolog.


Külső sosem számított igazán, nem az volt a döntő, de a sötétbarna szemek, sötét, hosszú haj, barna bőr és mosolygödör az álom. :) Mivel én alacsonyabb vagyok, a legideálisabb az, ha a partnerem is 160 körül mozog, de ettől is el tudok tekinteni, nem lényeges, ahogyan a testalkat sem, de ha választani kell, akkor legyen átlagos vagy picit nőiesen teltebb.


Szerintem én is egy átlagos lány vagyok, nem az a szoknyás/cicababás/csillogó sminkes csaj, de nem vagyok fiús sem.


Kor, hááát... én valamiért 3 évre mondom azt, hogy az még belefér és kényelmes számomra, én 30 vagyok. De ebben is tudok engedni, nem ez fog a boldogságom útjában állni. :)


Bocsánat a válasz terjedelme miatt. :)

2022. dec. 17. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően vonzódom a femininitáshoz, ami nagyon sok mindenben megmutatkozhat. Viselkedés, kisugárzás. Egy sportos, rövid hajú nő is lehet vadítóan nőies alapvetően, smink se kell hozzá, bár én kifejezettem szeretem másokon is, mert nagy hobbim. Így nagyon nem tudom leírni pontosan, mit szeretek egy nőn, mert mindegyiken változik épp mi fog meg. Még testileg sincs nagy ideálom, abból is rengeteg minden lehet vonzó, bár általánosságban elmondhatom, hogy a sötét haj/fehér bőr nagy gyengém.

Híresség ideálomnak Ariel Wintert mondanám, minden testúlyában.

Személyiségileg sokkal inkább preferálom az introvertált egyéneket, mert én nagyon is az vagyok. Valakit, aki értékeli azt is ha sokat vagyunk otthon és nem unja. Szeretem az intellektuális, mélyebb beszélgetéseket, ha az ember édeklődő és néha teljesen random érdekességeket is fel tud hozni. Aki szívesen veszi ki a részét a teendőkből, akivel meg lehet osztani mindent és aki képes kommunikálni a kapcsolatban, akár negatív akár pozitív dolgokról, hiszen másképp halálra ítéltetett az egész. Na meg ne féljen az elköteleződéstől.


Tehát mondható vagyok lipstick leszbikusnak is, mert magam is nagyon nőies vagyok (külsőre legalább is, belsőre hát... férfiakkal nőttem fel, érezni lehet kicsit rajtam)


Korban 20-27 között érezném kényelmesnek a korkülönbséget, de ha jól meg vagyunk, nem zárkózom el mástól sem.


22/N

2022. dec. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Lányoknak lányok??????
2022. dec. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%
nőies lelkis
2022. dec. 26. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!