Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy vérbeli leszbikus lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy vérbeli leszbikus lány gyakorlatilag nem is tudja elvesziteni a szüzességét?

Figyelt kérdés
Vagy müpéniszel is meglehet oldani?
2023. máj. 3. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Valójában akkor veszíti el, amikor mással szexel. Mivel lányoknál nincs farok, a nyalás v ujjazás is így számít. Technikalag a szűzhártya atszakadása bármitől lehet, de ha siha életében n dugnának egymásba semmit és megmaradna az ép szűzhártya, akkor sem lenne szűz. Sztem
2023. máj. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Leszbikus vagyok nekem eddig olyam barátnőim voltak akik nem voltak még ferfiaval volt olyan is akinek en voltam az első. (Bár ez nem kritérium) szerintem akkor veszti el az ember ha mással szexel, és ennyi ferfiaknak sincs szűzhartyája vagy ilyesmi, sőt nem minden nőnek van
2023. máj. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

7-es te nagyon el vagy tévedve. Minden olyan interakció szex, amiben részt vesznek a nemiszervek. Szerintem még a maszturbáció is bőven szexuális aktusnak minősül, csak épp saját magunkkal. De ha csak kinyalsz valakit akarata ellenére, akkor is hamar a vádlottak padján találhatod magadat szexuális zaklatás miatt, szóval a nyalás is szex.


F

2023. máj. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
A szűzhártya természetes módon is átszakad egy idő után, nem kell oda vibri sem. A szüzesség egy társadalmi fogalom. Nővel szemben el tudja veszíteni, pasival szemben meg nem - de nem is érdekli ez utóbbi kérdésköre.
2023. máj. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%

8as, pontosan! A maszturbáció is szexnek minősül, ahogyan az ujjazás és a nyalás is.. az orális szex is szex, ahogyan az anális is meg a mittudomén-milyen szex is szex :D

A szexuális erőszak viszont, ami ugye történhet egy férfi és egy női nemi szerv közösülésével, már nem mindenki szerint számít szexnek merthogy nincsen meg a beleegyezés (ami mint tudjuk szörnyen fontos ebben a témában)

2023. máj. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Az első szex során veszíted el. Ez szexuális irányultságtól függ, hogy kinek mit takar, a szűzhártya csak egy tényező a sok közül. És ahogy írtad, ott van a dildo is.
2023. máj. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
10%
A maszturbáció is szex? Ez nekem új. Eddig azt hittem magamról hogy 42 éves szűz vagyok. De ezek szerint 13 éves korom óta szexelek. Önmagammal
2023. máj. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ma 16:10


Na igen ez komolyan elgondolkodtató.

2023. máj. 3. 16:26
 9/10 anonim ***** válasza:
20%
Az.
2023. máj. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%

Srácok, tettetitek itt a hülyét, de szerintem ez provokáció.


Minden kibacott héten felteszitek ezt a kérdést, de higgyétek el, a leszbikusok nem fognak ettől lefeküdni veletek, vagy nem tom mit vártok.


Most ha ezt a logikát használod, akkor minden pasi szűz akiben nem járt még fasź, nem? De ha mondjuk egy transz csajt dug meg, akkor az számít, vagy csak ha a csaj őt?

És ha a maszurbáció szex, akkor az vérfertőzés is, nem?

Szőt, ha egy nő fiú csecsemőt szül, akkor az annak a farka átmegy a nő hüvelyén születéskor, szóval akkor ezzel a logikával mindenki begbacta a saját anyját?

Fokozzuk még?


Nem baj.

2023. máj. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!