Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Biszex vagyok? Hétvégén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex vagyok? Hétvégén voltam egy buliban ahol egy ismerős barátnőm megcsókolt. Találkozni akar. Mit tegyek? 23L

Figyelt kérdés
2023. máj. 11. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha kutyagumiba lépsz, akkor meg gondolom kutya vagy.
2023. máj. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Én is láttam egy ilyet, de ott pofozkodás lett belőle.
2023. máj. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Eleg sok baratnom lattam csokolozni meg toled fiatalabbakat is de attol meg nemlettek biszexek van parkapcsolatuk ferfival egy csok nem a vilag
2023. máj. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csillagom ezt csak te tudod eldönteni. Izgat a saját nemeddel ezt-azt csinálni? Na akkor biszex vagy. Nem izgat, csak úgy a buli kedvéért csináltad? Na akkor meg simán csak húzni akartad a pasikat akik látták 😂
2023. máj. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát mondjuk azért érdemes lenne találkozni, hogy átbeszéljétek a dolgot.


De ha ez így felmerült, akkor lehet benne valami. Heteró nők nem kattognak ezen, akinek nincs ilyen hajlama, annak ez semleges.

2023. máj. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

En is így jöttem rá, hogy biszex vagyok. Csókkal indult, de nagyon élveztem, aztán lett folytatása is.

En lányokkal és pasikkal is jól érzem magamat. Szerintem ebben nincsen semmi rossz.

2023. máj. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Találkozz vele. Nem írtad a kérdésben, hogy jól esett, vagy sem a csók, és mi volt utána? Búcsúcsók volt az este végén és eltűnt, így nem tudtatok beszélni, vagy a buli hevében kapott le, és a helyzet miatt nem tudtál reagálni rá, vagy mi?

Itt max annyit kell tisztázni, hogy neked jól esett e vagy sem, ha jól esett (és gyanítom ez a helyzet) akkor megmondod neki, és pont.

2023. máj. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy valahol jó volt. Nem tudnám megfogalmazni, miért, de mégis. Szerintem hétvégén talizunk és átbeszéljük ezt, hogy mi is volt. Eddig csak fiúkkal volt bármilyen téren kapcsolatom. Mondjuk nagyon szép lányról van szó még női szemmel is. Szerintem. Ugyanakkor nem biztos, hogy tovább akarnék menni, ez is fura volt így, pedig annyit nem is ittunk.
2023. máj. 12. 17:55
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
ha jó volt, akkor mi a gond? Elhiszem hogy parázol, de ha ő nagyon szeretné ne görcsölj! Biztos figyelmes lesz, és te is jól fogod érezni magad! Ha most nem jön neked össsze, akkor lehet hogy egy életen át bánni fogod!
2023. máj. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!