Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyha havonta vagy max két...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha havonta vagy max két havonta tudok személyesen találkozni a meleg barátommal, az már nem is barátság, csak ismertség?

Figyelt kérdés
Engem külföldre sodort az élet, ritkán látjuk egymást. Viszont azóta a beszélgetésünk is elhalóban van. Azért hetente egyszer eszünkbe jut a másik, akkor ráírunk. Meg néha küldünk 1-1 memet..na de értitek. Nincsenek nagyon deep beszélgetések online. Én amikor hazamegyek Pestre, akkor szeretek vele találkozni, de újabban ez kb 6-8 hetente fordul elő. És hát van rajta kívül is barátom, de vele mindenképpen találkoznék. Van így értelme tartani a kapcsolatot, hogy én 6-8 hetente "felbukkanok" pár órára?

2023. márc. 12. 16:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és itt ne barátság extrákkal szitura gondoljatok. Egyébként az ismertségünk valóban így alakult ki, de most már testiség jó ideje nincs a dologban.
2023. márc. 12. 16:28
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Ennek az ismerettségen már régen vége van, csak nem veszed észre. Ez már csak undariaskodás semmi más.
2023. márc. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Ez szerintem is csak ismertség. Egyáltalán nem mondanám se baráti se haveri viszonynak sem. Ha javarészt külföldön vagy, akkor nem miért nem próbálkozol meg ott barátkozni? Biztos akadnak ott is jó arcok.
2023. márc. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miert, ti ráírtok az osszes ismerosotokre Facebookon hetente? Mert en nagyon nem. Van kb 3000 ismeros, ebbol max 10 az, akire rairok. Koztuk van ez a srac is.
2023. márc. 12. 18:04
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ez nem gáz.

Én abban szoktam mérni a barátságot, hogy bármikor bármennyi idő után találkozunk, ott folytatjuk a beszélgetést, ahol abbamaradt. Ha kínos csend van, na az baj.. :)

2023. márc. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező! Te igazolást vársz, és a valóságot nem akarod meglátni. Te magad is mondod hogy haldokolnak a beszélgetések is. Ezek pedig hamarosan teljesen meg is fognak szünni. De felőlem azzal áltatod magad amivel akarod.
2023. márc. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet neki igy konnyebb is, mert szexeltetek, igy konnyebb tullendulnie rajtad. Ha volt szex, az sose volt igazi baratsag...
dec. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!